Сижу_и_плачу• 06 января 2025
Можно ли оформить загранпаспорт, не имея украинского паспорта
Ребёнку 15 лет.
Паспорт украинский ещё не оформляли. Нет потребности. Загран есть, но истекает срок, надо менять. Поменяют ли без укр паспорта? Кто в курсе? Заранее благодарю!
Шмоточницаца• 06 января 2025
Тобто, дитині від країни потрібна тільки біометрія? А брати внутрішній паспорт немє необхідності?
Ангелок з ріжками• 06 января 2025
Ответ дляМаруська Му
Нет. Можно одновременно ID карта и загран паспорт
Загран краще дочекатись 16-ти, буде на 10 років
Несемо світло разом• 06 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
та і внутрішній вже сто років - біометрія
ТебеОноНадось• 06 января 2025
Ответ дляВиправлялочка
Нет потребности
Так виїхали та не планують повертатися через військовий облік
В курсі діла• 06 января 2025
На території України - ні. Якщо в посольстві, то раніше було можна (до 16).
Але в найближчому майбутньому можна буде знову оформлювати одночасно - ID і загран
В курсі діла• 06 января 2025
Ответ дляПерезагрузка
Видимо ребенок живет за границей, внутренний паспорт там не оформить, а загран можно. Но только до 14 лет, на основании метрики.
В ДП Документ можна оформити ІД
черная мамба• 06 января 2025
Ответ дляМаруська Му
нельзя, я спрашивала, сперва ID карта потом загран. Одновременно не сделают