Дівчина заглядєніє• 06 января в 12:37
Що ви робите тоді, коли у вас в житті майже на кожному кроці невдачі?
Все валиться з рук,майже нічого не виходить.Як в таких випадках дієте?
Творю чудеса• 06 января в 12:39
Не було такого. Завжди щось виходить, а щось - ні. Кажу собі: наступного разу вийде.
ЛюблюДевчонок• 06 января в 12:47
Конкретно що. Не взяли директором заводу чи з першого разу не одружився?
Та легко!• 06 января в 12:56
Планеты не так стали. Я себя так успокаиваю. И просто принимаю это и спокойно переживаю это время.
Все пройдет, пройдет и это
Моя улюблена страшко• 06 января в 13:56
Аналізую, приймаю як досвід, намагаюсь зробити інакше. Без змін, нічого не змінюється і не обов´язково це щось глобальне.
Я только за!• 06 января в 15:52
Візьміть паузу і поміркуйте, може ви десь не своїм шляхом пішли?
Дівчина заглядєніє
• 06 января в 16:37
Ответ дляЯ только за!
Ну як це так.Я ще зрозуміла би якщо це алкаш,або нарік
Дівчина заглядєніє
• 06 января в 16:38
Ответ дляТа легко!
Все пройдет, пройдет и это
Как это планеты не так стали?
Я только за!• 06 января в 17:52
Ответ дляДівчина заглядєніє
Надайте приклад, що в вас не так останнім часом. Може, вам не вистачає гнучкості сприйняття або системи відносності.
Дівчина заглядєніє
• 06 января в 22:05
Ответ дляЯ только за!
Все не так.Все,за що не візьмуся получається через одне місце,ніби прокляли мене.
Вихрь_Непостижимого• 26 января в 05:18
Я думаю, це означає, що ви втомилися. Дайте перепочинок, і наступного разу, можливо, вийде краще.