Попельшка• 06 января 2025
У вас бували ситуації, коли відчували що мало подарували на ДР?
Коли святкування було особливо пишним, із дорогими стравами і недешевим алкоголем. Ось прикинула в скільки це обішлось імениннику і зрозуміла, що мало подарувала.
Так незручно.
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Я б нікуди не пішла, ніж нести 200 грн, це позор.
Я взагалі не розумію таких ну немає сиди вдома, слава богу в моєму оточенні таких немає.
Слава Богу, в моєму оточенні теж не має таких, як ви, які дружбу міряють грошима.
Чарочка діда• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
іменинникам я дарую себе. Я найкращий подарунок!
І кожному автору теми
Твоя подружайка• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Слава богу в моєму оточенні близькі люди, для яких подарунок не головне, головне, що ми багато років разом. А ви сидіть вдома.
Н@Диете• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В моєму оточенні немає ніщебродів, от і все!!
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Як люди які можуть святкувати др, в кафе, ресторані, можуть мати в колі спілкуванні, тих хто не може принести подарунка?😎
Ситуації можуть бути різні, періоди теж. Дружба вона є різною, в мене в оточенні вона не базується на рівні грошей.
Твоя подружайка• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Запросто, в людини можуть бути тимчасові фінансові труднощі.
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
В моєму оточенні зараз є людина яка хвора на рак, гроші всі йдуть на лікування. Її не запрошувати, бо вона не принесе подарунок? Чи може нехай вона гроші з лікування віддасть на подарунок?
Справа не в грошах, а в людських цінностях.
В мене вони не такі, як у вас.
Атятя_тётя• 06 января 2025
Не было,я дарю нормально, а меня угощают так лишь бы сэкономить и быть в плюсе(человек сам об этом сказал)
Khmelnichanka• 06 января 2025
В мене було таке відчуття. Але безвідносно до того, гаскідьки шикарно святкували. Я не вважаю, що родпрунки треба ’відбити’. Просто мій подарунок відповідав моїм можливостям, а не бажанням. Хотілося б подарувати щось краще...але...
Н@Диете• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене вони не такі, як у вас.
не драматизуйте тут, вже хворих нафантазували. їм якраз бігати по ресторанам, їм ніяких контактів не бажано, бо інфекції чіпляються
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Я вам привела в приклад свою ситуацію. І так, вона реальна. І таких ситуацій мільйон. Чи ви живете в ідеальному світі, де ніхто не хворіє, не має проблем?
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Тобто ви маєте кращу подругу, в якої є фінансові проблеми(не важливо по яким причинам) ви запросили її на др в ресторан. То краще нехай вона не йде, бо в неї не має грошей на подарунок? Чи краще нехай візьме кредит, позичить гроші і купить вам подарунок? Бо третього варіанту у вас же не має.
Атятя_тётя• 06 января 2025
Еще моя бывшая подруга пришла на др вообще без подарка(могла бы хотя бы мелочь какую-то подарить)
Khmelnichanka• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене вони не такі, як у вас.
Плюс мільйон
Коварная Зая• 06 января 2025
Нет, я дарю, сколько могу себе позволить, как празднует именинник - это его выбор.
18 мнеУЖЕ• 06 января 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Тоді просто привітати без подарунків і сидіти вдома.
если бы ко мне, те кого я пригласила, не пришли по причине отсутствия денег на подарок, я бы очень расстроилась. Не все зовут, ради подарков или окупаемости праздника, есть те, которые просто хотят провести праздник с близкими людьми, у которых могут быть фин. проблемы.
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А лучше подарить последние деньги и потом сосать х.ер? Офигенно просто.
А не йти не варіант?
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А если нету больше у человека? Или в кармане последние 500грн. А потом что ему жить ещё неделю на них.
Не йти - невже неможливо?))
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ дляН@Диете
Халявщики не переводяться
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Буває таке, але рідко. Дарую, як правило, зараз 2000 грн. Може, сестрі або мамі дорожчі. Самі дорогі подарунки чоловіку.
І може я і маю можливість подарувати дорожче, але не вважаю потрібним це робити. . Знаю, людей з доходом по 5000-10000 баксів, які дарують самі прості подарунки навіть родичам, а самі з сумками по 2000 баксів. І вони не комплексують взагалі) вони ж собі заробляють, а не іншим
Ну якщо дохід високий, це не означає, що вони мають дарувати тисячі доларів. Але якщо припруться з 200 грн - це жлобство.
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
++++++ саме так. Але не всі влаштовують ці свята заради того, щоб провести його з близькими людьми. Тому вас не зрозуміють :)
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене вони не такі, як у вас.
Ну ви вже не згущуйте фарби. Мова не про рак чи інші страшні речі. А от коли пруться халявщики, які прикривають своє скотство високими словами про дружбу - це вже інша справа. Як правило, такі нахаби до першого разу в компанії.
Твоя космішна• 06 января 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Если нет денег на подарок, то совершенно не обязательно идти.
Тану на сонці• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Просто не у всіх серед близьких людей є халявщики. В мене наприклад немає таких, але по розповідям знаю, що таке трапляється іноді.
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляТану на сонці
В моєму оточенні не має людей, про які ви пишете. Але в моєму оточенні є люди, в яких можуть бути труднощі фінансові(по будь яким причинам). Важливість святкування в колі друзів не заради подарунків, а заради можливості провести цей день з близькими людьми.
Чрму ви спілкуєтеся з людьми, які вам не подобаються! Чому кличете їх на день народження? Я не розумію. Вам ніхто не примушує це робити.
Твоя космішна• 06 января 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А Вас кто-то насильно тянет на праздник? Это же не обязаловка.