Шикаю і викаю• 06 января 2025
Хто закордоном? Як там лікують діабет? Щось крім метформіну призначають?
Може ще щось треба курсами пити?
Бо моя лікарша нічого не каже
Не можу повірити що в європі так само нічого не призначають
Бо моя лікарша нічого не каже
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2025
Німеччина. У подруги донька 18 років з діабетом. Помпа за 4 тис євро, всі матеріали до помпи, ліки, всім, що потрібно для нормального життя при діабеті, всім забезпечує держава. Контроль в лікаря кожні 3 місяці, якщо немає ускладнень
ВсеЧетко• 06 января 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вона певно на інсуліні
ВсеЧетко• 06 января 2025
Автор, а що вам ще треба пити? Діабет 2 типу - це в першу чергу зміна способу життя пожиттєво і дієта пожиттєва без порушень на авось. Тоді все буде добре.
Дайте вподобайок• 06 января 2025
Польща - так, метформін, але часто використовують флозини (Форксіга) і сітагліптин. Залежить від стану нирок, супутніх захворювань і т.д.Ну і дієта, звичайно.
Коли мовчу- приємна жінка• 15 января 2025
Я в Америке,у меня не хватало одной десятой до диабета, по анализам тем не менее, пока ходила к терапевту то естественно метформин как первая ступень, и пофиг что есть синджаржи и прочие более продвинутые препараты, нужно говорить, что есть побочки и только тогда будут менять
Так вот как только попала в профильный эндокринологический центр, то и гормон сняли так как щитовидка заработала и назначили оземпик, что за год нормализовало Сахар до нормы и ушла инсулинорезистентность полностью, в остальном все норм, проверяют и ноги и зрение и сосуды и анализы все раз в три месяца, из удобного что реально помогло выписали девайс измеряющий Сахар в риал тайме - фристайл либре 3 , благодаря ему удалось понять как и какими продуктами мне лучше всего питаться и что и как влияет, а то что от кусочка яблока на голодный желудок сахар взлетал было для меня сюрпризом. Тд
В общем идите в спец учреждение или к узко профильному специалисту
Шикаю і викаю
• 15 января 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я була в крутих лікарях там де консультація 3000₴ і ніхто не казав мені про Озем пік нічого такого всі начебто просто знають Метформін і все