Удальонка• 06 января в 18:10

Дешевий шампунь і лупа можуть посилити випадіння волосся?

Є анемія і низький феритин, тобто основна причина випадання волосся в цьому, курс сорбіферу від анемії нещодавно випила. На короткий період випадати перестало, а зараз знову посилилося.
Користуюсь дешевим шампунем (kallos, balea), від якого лупа (можливо себорейний дерматит). Це може посилювати випадіння?
Зрозуміло, що корисиуюсь цими шампунями заради економії і теоретично хотіла б використати їх до кінця. Але лисою теж не хочеться.
вкрации• 06 января в 18:11
ні
Не любовница• 06 января в 18:12
Себорейный дерматит может брать причиной выпадения волос. Подберите другой шампунь на постоянку, не обязательно только лечебный, но чтобы вашей коже головы подходил
Привіт з ботойбіччя• 06 января в 18:14
Звісно себорея може бути причиною. Це ж захворювання шкіри голови, а в шкірі фіксуються волосяні цибулини.
У вас жирна чи суха шкіра?
Алина-1240• 06 января в 18:18
Да.от неподошедшего шампуня может
автор Удальонка • 06 января в 18:21
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У вас жирна чи суха шкіра?
Схильна до жирності, але зараз наче більш пересушена. Лупа/себорея швидше суха, ніж жирна.