Простоваля• 06 января 2025
Актуалізація данних в приват
Поясніть мені,будь ласка,для чого Приват просить підписати дозвіл на розкриття "інформації про клієнта" тим паче іноземним банкам з реєстрацією в США?)
Яким боком вони до моїх рахунків?
Можливо тут є працівники приват банку?
Яким боком вони до моїх рахунків?
Можливо тут є працівники приват банку?
Простоваля
• 06 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Чтобы если у вас прописка в прифронтовой регионе вам денежка не приходила от иностранных банков.
Вообще правило уродское но его ввел НБУ.
А якщо не прифронтовий?
Якийсь бред...
Простоваля
• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
шо ухиляєтесь? Не вийде, онліфанщиці тепер мають платити!
Забула горілку закусити?)
Простоваля
• 06 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Я відмовила, самій цікаво
Тобто ви оновили данні ,а оновлену анкету не підписували?
Пацаааааааан• 06 января 2025
А ви знаєте,що ми входимо в новые русло,і будемо ділитись інфою з банками усього світу.Щоб якщо ти напиз...ив грошей в Україні,не платиш податки ,займаєшся протизаконною діяльністю,то про це знали всі ,і слідкували за тобою.
Простоваля
• 06 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ну там же ж не банки всього світу,а банки США)
Пэрисхилтонша• 06 января 2025
Ответ дляПростоваля
Ні, там галочка була, що я оновлю в відділенні банку, але не ходила туди