Чучало яблуні• 06 января в 23:24

Тема про підлітків

В нашому районі згрупувалася банда з підлітків, які вже скоїли декілька нападів на дорослих людей з ціллю пограбувати. Одну маму цих злочинців з знаю і вона просто в шоці. Казала, що в неї першу добу були думки про самогубство навіть.
Чи допускаєте ви думку, що ваша дитина може чимось нехорошим займалися, про що ви не здогадуєтеся? Чи можна вплинути на підлітка, якщо він попав може під вплив нехорошої компанії?
Якщо хочете написати про виховання, то пишіть конкретні речі будь ласка, бо слово ВИХОВАННЯ це занадто загальне поняття.
Котомафия• 06 января в 23:26
І ви їй повірили?
Та байдуже їй, поки її не відгамселять такі ж ’дітки’.
22Анна• 06 января в 23:29
У соседки 16 летний единственный сын перерезал горло двум продавцам магазина компьютерной техники с целью грабежа.И семья нормальная, и вот вам пожалуйста, убийца вырос
Летюча помилка• 06 января в 23:29
Любви, поддержки, уважения внимания и понимания не хватало этим подросткам с самого детства. Поэтому они добиваются этого всего вот таким путём. Повлиять можно, но сложно. Да и кто будет ими заниматься, если даже самым близким и родным они не нужны.
Это лично моё мнение.
автор Чучало яблуні • 06 января в 23:29
Ответ для22Анна
Який жах.
автор Чучало яблуні • 06 января в 23:32
Ответ дляЛетюча помилка
Это лично моё мнение.
Я також помічаю, що дітям дуже не вистачає правильної уваги. Бачу це по своєму оточенню, хоча це нормальні сім´ї. Просто люди постійно на роботі. На вихідних битові хлопоти, а в дітей від сірого життя мабуть починає криша їхати.
Котомафия• 06 января в 23:33
’попав під вплив’ - це не так. Дурне виправдання. Це свідомий вибір.
Його ніхто не міг заставити це робити.
Йшов на це свідомо.
База_птеродактилей• 06 января в 23:36
Я вважаю, що раніше не було такого впливу зовнішньої інформації на мозок дітей, коротше в усьому винні телефони
Файна_зупка• 06 января в 23:37
Так, допускаю все, хоча в мене зразкові діти. Справа в тому, що у них нема ще досвіду, щоб розуміти наслідки своїх дій в повній мірі, а сепаруватися ой як Хочеться (і це прекрасно)
Котомафия• 06 января в 23:38
Ответ дляФайна_зупка
Напасти групою на людину, побити, пограбувати - це сепарація?

Про наслідки - вони їх знають.
Невеличкий штраф батькам.
Летюча помилка• 06 января в 23:39
Ответ дляЧучало яблуні
Да, просто дети не умеют ещё справляться со своими проблемами и эмоциями сами. А если их дома никто не слышит и не слушает, то они несут это груз своим ровесникам, тем самым отдаляясь от родителей и притягиваясь к таким же незрелым одиноким детям. Это всё вместе приводит к формированию жестоких, агрессивных, депрессивных подростковых групп.
Файна_зупка• 06 января в 23:39
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це новий елемент реальності, а на реальність відповідальність перекладати така собі практика. Тпеба вчитися і вчити своїх дітей з врахуванням цього елементу.
Файна_зупка• 06 января в 23:40
Ответ дляКотомафия

Про наслідки - вони їх знають.
Невеличкий штраф батькам.
Обирати свої власні цінності - це сепарація.
Ishoy• 06 января в 23:46
Не нужно ставить крест на «плохих» детях. Дети на то и дети, что могут запутаться и совершить ошибку. У меня золотые дети, но если они пойдут по кривой дорожке, я первая протяну им руку помощи
Леди Г• 06 января в 23:52
Ответ дляКотомафия
І ви їй повірили?
Какая же вы мудрейшая женщина. Ваши дети наверняка вас только радуют.
Шопингмонстр• 06 января в 23:54
А как в 90-х появлялись подростковые банды? Агрессивные гормональные альфы сколачивали компанию и понеслось...
Есть часть мужчин-бойцов, они всегда будут искать выход своей энергии. В хорошем варианте это военные, полиция, спортсмены. В плохом бандиты.
И нет, не всегда это дети из неблагополучных семей. Просто они вот такие.
Амбасадор щастя• 07 января в 00:03
Ну слушайте, все мошенники, воры, убийцы, насильники когда-то были детьми и подростками и многие росли в нормальных семьях с адекватными родителями.
У соседки 2 сына близнеца, один нормальный, а второй отсидел за грабеж, в тюрьме подсел на наркоту и так и не справился с этим, умер в 25 лет...Соседи абсолютно нормальные, я часто в детстве у них дома тусила, с мальчиками играла, мы почти ровесники.
автор Чучало яблуні • 07 января в 00:07
Ответ дляФайна_зупка
Задумувалася не раз, що в нас шкільна освіта занадто поглиблена в науку, а про життя діти майже нічого не вчать. Я вважаю, що було б добре, щоб були для підлітків пару уроків зі справжніми поліцейськими, наприклад.
Може і про здоровий образ життя та сімейну психологію треба не лише уроки проводити, а й складати тести. Тоді щось можливо в голові залишеться.
Я вся ваша• 07 января в 00:14
Ответ дляЧучало яблуні
Та вже давним-давно ніби відомо, що 70% того, що маємо на виході це генетика і вроджені особливості нервової системи, темпераменту і т.д. Далі вплив значущого оточення і це не батьки і так якийсь, мізерний процент так зване виховання. Це на питання як в сім´ях залежних, виростають свідомі і психологічно стабільні діти, і як в сім´ях спадкової інтелігенції, виростають вбивці і наркомани.
Файна_зупка• 07 января в 09:28
Ответ дляЧучало яблуні
Приходять ювенальники, розказують в доступній формі, але якщо вдома діти відчувають від батьків скептицизм щодо вчителів, поліції, державної системи, то для дітей ніколи це авторитетним ддерелом інформації не буде.