Аноним_1857• 07 января 2025
Вас бы устроила такое разделение обязательств с мужем?
Работаем на дому
Маленький ребенок. Вообще их двое,старший чуть более самостоятельный
Вы делаете все: готовите,убираете,развесить,разложить вещи,продукты,унитазы,ночные вставания,укладывания. За все это муж стабильно гуляет с коляской 2,5 часа каждый день
рукиЖимолости• 07 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не розумію, чому хатні справи та догляд за власними дітьми люди вважають ’обов´язками’
Потому что дом не любят, мужа не любят, себя не любят. Не выросли. Были инфантильные представления о семье, деньгах, детях, любви.
За ким я буду?• 07 января 2025
Я делаю все по дому, а вставать по ночам и гулять -пополам 50%он, 50%я.
Он еще работает, я нет.
Мюллерная• 07 января 2025
Я все делала сама практически, муж на работе зарабатывал деньги и уставал, я не просила его вставать ночью к ребенку так как рано вставать и опять на работу. Зато квартиру купили , а с одним ребенком я и сама справлялась. Иногда мама помогала.
ПолБатона• 07 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Потому что нельзя не делать
Расскажу как было у нас. Я в декрете, муж работал полный день в офисе. После работы с детьми мы делили все обязательства 50/50. Мы договорились что у каждого будет «смена» час - час только он смотрит за ребенком, час только я. Что бы и у него и у меня было время отдохнуть. Ночью тоже он вставал укачивать ребенка через раз. Раз я качаю - раз он. И не важно было, что он работает, а я нет, потому что ребенок общий и обязанности у нас общие.
Кросівки оригінал• 07 января 2025
Ответ дляАноним_1857
Зарабатывает он львиную долю. Я сейчас зарабатываю только на себя и на подарки мужу и детям. Мастеров вызываю я,платежки я,купить продукты я.он никогда не отличит куриное филе от говяжего
Замовляйте продукти доставкою, ну це ж вже всі знають
МояХатаЗкраю• 07 января 2025
Ответ дляАноним_1857
В финансовом плане он содержит быт и семью на 100%. Мои деньги я трачу на личное усмотрение.
Автор, роботу не залишайте, хто зна як ваші стосунки будуть розвиватися з такою динамікою.
Але будьте доброю до СЕБЕ, не хоче допомагати, але заробляє гроші, ок - наймайте допомогу - няня, готова їжа, прибирання… вам не можна бути витиснутим лимоном, так довго не протягнете, будуть наслідки.
І обовʼязково ходіть гуляти сама, на спорт, будь куди , хоча б на годинку побути на самоті
P.S мама трьох, знаю-були- проходили 🙃
Не пириживай• 07 января 2025
Мені було б дуже ок.
Бо конче потрібен був час наодинці, щоб не слухати, не слідкувати, не розважати.
Неважливо, що при цьому я робитиму.
Ответ дляМУСЯкомарова
А нанять помощницу - клининг, еду готовить и т.д.? Пусть гуляет, но через базар, магазин, детскую площадку со старшим и т.д. Нагрузите его постепенно ещё чем-то. Скоро оба будут бегать по парку, вам легче будет убрать и постирать дома.
Обоє працюють з дому і ще наймати помічницю для клінінгу та готовки їжі ?
МояХатаЗкраю• 07 января 2025
Ответ дляviter33
Так, вони ПРАЦЮЮТЬ з дому, а не проводять час дома, плюс діти
МояХатаЗкраю• 07 января 2025
Ответ дляviter33
Автор чітко написала, що вона працює чуть-чуть по часу
Автор , ще чітко написала, що вона як вижатий лимон.
Ответ дляМояХатаЗкраю
Але точно не в результаті роботи
І не факт, що є кошти на клінінги, няні ,...
І абсолютно не факт, що чоловік погодиться ці клінінги/няні оплачувати (бо зараз його заробіток - це фактично єдине джерело фінансування сім’ї)
Оце фіфа• 07 января 2025
Да щяз, уборку я дома делала, когда ребенку 1,5 года исполнилось, до 3 лет, пока на работу не вышла. Я дома только готовлю, при том что ребенок давно вырос.
Скользкая• 15 января 2025
Читаю такі теми і розумію, що мій колишній був мосарадіп. Все було на мен, бо у нього служба. З 8 до 17 в офісі. Поки в декреті була, то вставала раніше нього і збирала йому обіди і прасувала форму😅 до дитини вночі також тільки я. Гуляли разом тільки на вихідні. Готовка, миття підлоги, прання, глажка, посітйне миття посуду, бо воно жерло як слон, лікарі-все моє. Він навіть не вмів (не хотів) погуглити і знайти майстра як треба. Все мала робити я.
Вийшла з декрету і перестала вставати щоб йому зібрати обід, бо треба було вставати і збирати себе і дитину, вести в садочок і зразу на маршрутку бо на роботу. То ді і почалося чмиріння, що я погана , бо він сам собі обід не збере. Ввечері те саме, біжиш на маршрутку, бо дитина завжди остання залишається в групі. Зате багато разів чула що так всі живуть, це я просто лінива і погана дружина. Зате як вихідні і його кудись звуть, то він летить на крилах на гульки.
Боже, яке я було дурне, молоде і сліпе.
Тільки після розлучення, після стосунків з іншою людиною я зрозуміла, що чоловіки вміють все і мають порівну вкладати в сім’ю і побут.
Як добре, що наші жінки почали себе цінувати і залучати чоловіків до побуту.
Боже, яке я було дурне, молоде і сліпе.