пу_пугренчик• 07 января в 07:54

Варшава жд вокзал. Чи камера схову чи де є камери схову у Варшаві?

Рубаю олівлє• 07 января в 07:56
Є на аокзалі
Блакитне небо• 07 января в 07:57
Є на вокзалі
автор пу_пугренчик • 07 января в 07:58
Ответ дляРубаю олівлє
Є на аокзалі
Дякую
Баба_Воля• 07 января в 08:46
На Заходній точно є, але все переважно зайняте, та недалеко є інші камери схову, теж платні , пошукайте на карті Гугл
НаБалКоніХодять• 07 января в 09:03
В залежності який вокзал, Ви не написали, а їх кілька. На Всходній наприклад, немає.
O-Yumi• 07 января в 09:16
Варшава центральна - є
неДоЖиру• 07 января в 09:19
На центральній , зайшли ( через центральний вхід), зліва сходи ( ескалатор).вниз, потім направо і до кінця і знову направо. Можна розрахуватися карткою
автор пу_пугренчик • 07 января в 09:39
Ответ длянеДоЖиру
Дякую