Мядуза аля моргонер• 07 января в 16:26

У Кропивницькому за загадкових обставин молода жінка "вийшла у вікно"

У Кропивницькому ввечері 26 грудня з вікна сьомого поверху випала місцева мешканка Тетяна Лебідь. Жінка загинула; у неї залишилася чотирирічна дочка. Подруги та знайомі підозрюють, що до трагедії міг бути причетним чоловік Тетяни, який якраз перед її "самогубством" приїхав нібито на розмову про розлучення й аліменти і, можливо, перебував у квартирі в момент смерті Лебідь.

Знайомі загиблої створили окремий акаунт в Instagram, щоб зібрати там усю доступну інформацію, скриншоти повідомлень та інші подробиці про те, що сталося. Вони звернули увагу на те, що Лебідь часто скаржилася на стосунки з екскоханим, говорила, що він зраджував і піднімав руку. Через стрес у неї почалися проблеми зі здоров’ям, виникали панічні атаки, вона втрачала свідомість. У лікарні їй призначили транквілізатори.

"Я була в співзалежних стосунках, як я вже потім зрозуміла, важко було й важко зараз. Дев’ять років ми були разом, і половину часу він мене просто знищував до такого стану, що мені було соромно виходити в місто. У мене тицяли пальцями різні малолітки та сміялися, машину підрізали, коли я їхала з дитиною, і ще багато всякого..." – писала Тетяна.

"Він висмоктує з мене все хороше, тупо все, я просто потім не можу знайти сил далі жити це життя", – зізнавалася українка.

Поховали Тетяну Лебідь 29 грудня. Вона загинула незадовго до народження дочки.

Законний чоловік жінки опублікував на своїй Instagram-сторінці виправдання: мовляв, йому пишуть "дуже погані речі", але він "не погана, не конфліктна людина".

Чоловік стверджує, що він завжди "старався для сім’ї".

"Я не винен у тому, що сталося, я ніколи не бажав зла Тані, навіть коли сварилися, я завжди йшов від конфлікту в іншу кімнату або з дому, щоб не провокувати. Схаменіться, що ви кажете, якби я був погана людина – зі мною ніхто б не жив так багато років", – заявив він.

Одна з подруг Тетяни поділилася листуванням із "підозрюваним".

Він тоді писав їй, що все сталося о 22:05 п’ятниці, коли він уже "виходив із квартири і стояв у тамбурі одягненим". Мовляв, розмова щодо розлучення й аліментів була спокійною, вони обговорювали, коли подадуть документи в суд.

"Я стояв біля вхідних дверей, а вона в кімнаті. Я розвернувся, відчинив двері, сказав: "Пока". Вона зачинила двері, крикнула: "Пока", – і чую вікно, що відчинилося, я залітаю туди... а вона...".

У поліції Кіровоградської області повідомили, що відомості про подію, внаслідок якої загинула молода жінка, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України із приміткою "самогубство".
Дадосвидания• 07 января в 17:04
Ответ дляМядуза аля моргонер
У донечки день народження 04.01.2022, тобто мало бути скоро день народження
Ну в наведеній вами статті написано саме так, як я процитувала, без слова ’дня’.
Моторошна описка. Так спішили автори статтю на видачу викласти, що навіть не переглянули, що пишуть.
Журналісти спішать викласти, поліція спішить закрити справу. А поки людина жива і страждає то нікому діла нема....
Точная копия плова• 07 января в 17:04
Ответ дляАнонім-ка
Для чего полиция у нас и почему убийца может свободно гулять дальше?
А уже точно доказали,что он убийца?
Маргарита и Мастер• 07 января в 17:08
Ответ дляТочная копия плова
И зачем это здесь,чтоб писали свои домыслы?
к сожалению действительно только домыслы.
Маргарита и Мастер• 07 января в 17:10
Ответ дляМіряно-переміряно
Емілі Москаленко, в грудні вийшла з вікна 29+ поверху, зі слів рідної сестри,через токсичні стосунки. 18 років, молода, успішна, гарна. Але првспливали подробиці сімейних відносин з мамою,яка геобила і не підтримувала,свідчим,який побив, сестра,яка не взяла слухавку, коли Емілі дзвонила....
Маю доньку підлітка, яка погрожувала самогубством і судячи з їх переписки, вже робила спроби. Такі історії просто вибивають землю з під моїх ніг.
ваша дочь угрожала самоубийством?
Он нет ценности у себя , у ее жизнь и непорядок с самооценкой.
Кукарикуууууу• 07 января в 17:10
если мужчина доводил психологическим абьюзом и не давал уйти ей,то конечно же это почти доведение до психушки человека...
100%• 07 января в 17:19
Ответ дляКукарикуууууу
Та давав, він навіть пішов.
Анонім-ка• 07 января в 17:25
Ответ дляТочная копия плова
А уже точно доказали,что он убийца?
Подозревают
Анонім-ка• 07 января в 17:27
Ответ для100%
Та давав, він навіть пішов.
Куда он там пишов, он не оставлял ее в покое, судя с описания. Избивал. Это адекватный человек, который просто пишов?
100%• 07 января в 17:29
Ответ дляАнонім-ка
Я скоріше бачу не дуже адекватну поведінку жінки. ’ У мене тицяли пальцями різні малолітки та сміялися, машину підрізали, коли я їхала з дитиною, і ще багато всякого...’ оце - це просто вже манія переслідування. Людина вважала, що не неї якось не так дивляться на вулиці, що її машину навмисне підрізають... це тривожні дзвіночки.
Котомафия• 07 января в 17:50
Ответ дляБлакитна устриця
А ещё вот эта фраза удивила.
’У мене тицяли пальцями різні малолітки та сміялися, машину підрізали, коли я їхала з дитиною, і ще багато всякого’
Да, походу криша протікала
Котомафия• 07 января в 17:54
Ответ для100%
Малолітки тицяли, тоже абьюз, вони хоч підозрювані?
Накрутила вона в себе каші в голові.
Надумані проблеми
В моїй хаті моя правда• 07 января в 17:57
Ответ дляПрокачую сідниці
плохо, что в таких случаях и не докажешь, выкинул он, или же сама выпрыгнула. разве что останутся какие-то гематомы на теле или записи с камер. а если ничего нет, то и доказательств нет
Була колись історія така сама. Так от експерти криміналісти потім висловили свою думку на передачі. Говорить Україна здається. Є багато ознак сама чи не сама.
Кукарикуууууу• 07 января в 18:05
Ответ для100%
бо може чоловік з психічним аб´юзом довів до такого стану жінку?
Кукарикуууууу• 07 января в 18:06
Ответ для100%
Та давав, він навіть пішов.
пішов вже коли довів до стану психушки? А до цього чому не пускав,бачив що вона слабка за характером та маніпулював. Тримав при собі.
Кукарикуууууу• 07 января в 18:08
хто не пережив аб´юз і не був у стані жертви,де тебе спочатку добивають психологічно,комлпекси внушають,а потім маніпулюють - ви не зрозумієте. І не кажіть,що вона сама винувата,не пішла. Вона намагалася піти може, а він маніпулював,тримав. Не всі жінки з сильним характером. Якщо вона покохала його і він це використовував та робив гойдалки психологічні...авжеж вона дійшла до точки
100%• 07 января в 18:12
Ответ дляКукарикуууууу
Зараз така кількість інста-психологів, які так багато розказують про аб´юз, що людина з психічними проблемами обов´язково знайде його у своїх відносинах. Мені здається, що таки жінка мама серйозні проблеми, невідомо, які ліки вона вживала, може у неї і офіційний діагноз є. Просто його не будуть всім друзям озвучувати.
Кукарикуууууу• 07 января в 18:14
Ответ для100%
вона мала низьку самооцінку, але чоловік добивав психологічно,але він міг піти одразу,а не тримати біля себе. Я розумію нема інфи про стан,але судячи по історіі. Я просто кажу людям,які тут офігевають від повелінки жінки. До такого можна довести людину психологічним маніпулюванням. Я розумію що з високою самооцінкою жінка би одразу пішла від нього.
автор Мядуза аля моргонер • 07 января в 19:18
Ответ дляКукарикуууууу
автор Мядуза аля моргонер • 07 января в 19:21
Ответ дляКукарикуууууу
автор Мядуза аля моргонер • 07 января в 19:22
Ответ дляКукарикуууууу
Прокачую сідниці• 07 января в 19:46
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
и какое тогда было мнение экспертов?
Анонім-ка• 08 января в 09:29
Ответ для100%
Ну, после того, как он ее бил, вполне могло развиться что угодно. Это не звоночки, это колокол по голове бах. И выпрыгнула она именно когда он рядом стоял. Без его ж помощи никуда
В моїй хаті моя правда• 08 января в 13:23
Ответ дляПрокачую сідниці
и какое тогда было мнение экспертов?
Вбивство. По ознакам
Бутербродница• 08 января в 16:28
Дев’ять років ми були разом, і половину часу він мене просто знищував до такого стану, що мені було соромно виходити в місто. У мене тицяли пальцями різні малолітки та сміялися, машину підрізали, коли я їхала з дитиною, і ще багато всякого...’ – писала Тетяна.
навязчивые идеи и мания преследования. кому она нужна, чтобы тыкать в нее пальцами ? тем более малолеткам. женщина явно нездорова. от нее можно было всего ожидать.