Столічна штучка• 07 января в 19:08
Вас в детстве родители брали к себе на работу?
Меня часто мама брала на работу. Это было, когда она работала уборщицей в техникуме и оператором котельной. Мне было 4-8 лет. Она меня забирала с садика/школы и вела к себе на работу. В техникуме она убирала вечером в период с 16 до 20, а в котельной она работала по суткам и забирала меня с садика в котельную.
А вас родители брали на работу?
Сосиска_Втесте• 07 января в 19:32
Брала, я й сама приходила.
Мама працює медсестрою в школі, де я навчалась.
Брюлик в стразах• 07 января в 19:33
Ответ дляАnnеt
часто. играла в стрелялки у мамы на рабочем компе.
То Ви юна зовсім.
У моєму дитинстві комп´ютери були великі і без ігр.
Брюлик в стразах• 07 января в 19:36
Ответ дляБарабасиха
у мужа мама была школьный библиотекарь, так что понятно где он проводил время после школы, если не гонял с мальчишками в футбол)
У мене мама просто бібліотекар.
То після школи я до неї заходила і там робила домашку.
А іноді мені дозволяли допомагати - знайти книжку на стелажі, записати у формуляр :)
Коник-стрибунець• 07 января в 19:46
Так, брали, тато був агрономом, ми з ним на ’бобіку’ машина така), об ´їжджали поля. До мами бігала у відділ кадрів цукрового заводу, у неї завжди були різнокольорові ручки, пізніше мама стала завідувати матеріальним складом, о там було цікавенно, у складі ще, навіть, мій син ( онук) гуляв, наразі, завод вже не працює(.
Дідусь був ветеринарном, на роботу не брав, але вдома у нього був свій маленький кабінет і ми там з ним рятували кошеня ( на нього корова наступила, були проблеми з щелепами, ми його виходили, виріс великий кіт, але відлюдькуватий , жив на сіннику, завжди мене зустрічав і проводжав, тільки гладити його не можна було, царапав і кусав).
Пухнасті штани• 07 января в 19:47
в воинскую часть - на экскурсии только, иногда папа показывал.
Но везде была и в казарме и на плацу, а брат по полоосе препяствий лазил, она у нас напротив дома была.
Мама брала с собой на дежурства, я в ординаторской спала.)
Лепетун• 07 января в 19:50
Мама- да, часто.
Папа редко. Но у него такая работа, что я бы не сказала, что там место детям
Чесно брешу• 07 января в 19:51
Ответ дляБрюлик в стразах
То Ви юна зовсім.
А калькулятор включався в розетку і все одно часом юзали рахівницю. Мама головбух, ті рідкісні випадки, коли я в неї була годинку я встигала вибісити стукотом рахівниці. Друкарську машинку чіпати забороняли. Там тупо гробова тиша була
ЛюблюДевчонок• 07 января в 19:52
Нет, работали на космос, строго пропускная система. Попала к ним на работу после развала союза и начала развала завода уже студенткой
Брюлик в стразах• 07 января в 19:56
Ответ дляЧесно брешу
Бабуся була бухгалтером і у неї була рахівниця.
Але вона була єдиним бухгалтером у маленькій типографії.
Там було дуже голосно.
Вибивали текст газети на лінотипі (велика така штука), із свинцю. Стукіт друкарської машини був би шепотом у порівнянні з тою штукою.
А у окремій кімнаті набирали текст для привітань з готових гарних літер.
Можна було отримати завтрашній номер газети :)
У бабусі був окремий манюній кабінет.
А у коридорах лежали рулони газетного паперу у мій тодішній зріст висотою (мені було роки 3).
Там було дуже голосно.
У бабусі був окремий манюній кабінет.
Міняйловна• 07 января в 20:17
Да, брали. Мне было очень интересно. Теперь я иногда беру ребенка к себе на работу.
Барабасиха• 07 января в 21:52
Ответ дляЧесно брешу
меня брали раз на работу в бухгалтерию к папиной двоюродной сестре) вот мы там с моей кузиной на счетах по коридору катались
трудное детство, деревянные игрушки)