Пугачиха• 07 января 2025

Ці аналізи про шось говорять? Чи сінево втулило щоб дорожче пакет коштував

Є пакет оцінки серця та судин
І ось в мене питання до цих показників
автор Пугачиха • 07 января 2025
Креатинфосфокіназа (КФК загальна);
Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH); Натрій (сироватка); С-реактивний білок (СРБ); Хлор (сироватка); Ліпопротеїди високої щільності
(ЛПВЩ, HDL); Ліпопротеїди низької щільності
(ЛПНЩ, LDL); Тригліцериди; Калій (сироватка);
Ліпопротеїди дуже низької щільності (VLDL);
Коефіцієнт атерогенності (КА); Гомоцистеїн;
Примітка)

Ось весь список
Що з цього не потрібно
Людині 70+

Мerida• 07 января 2025
Что вы потом с этими анализами будете делать? Назначать анализы должен врач, который потом их же и расшифровывать будет
автор Пугачиха • 07 января 2025
Ответ дляМerida
Ось аналізи які назначив лікар

То я від себе думала додати ще ті аналізи про які питаю

Слабкі місця: атеросклероз (високий холестерин), діабет, низький вітамін Д, запальний процес
Кава з адреналіном• 07 января 2025
Загалом, це дуже важливі показники.
Вони допоможуть виявити ІХС, атеросклероз, підвищення декількох з них відбувається також при інфаркті.
А лікар у цієї людини є? Бо що саме потрібно, краще вирішувати лікуючому лікарю
автор Пугачиха • 07 января 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Загалом, це дуже важливі показники.
Чесно кажучи
Лікарі призначають тільки загальний аналіз крові , Д, і біохімію
Таке відчуття що інших аналізів вони не знають
Мerida• 07 января 2025
Ответ дляПугачиха
Ось аналізи які назначив лікар

Я не врач. Я вам не подскажу. Просто, мой жизненный опыт показывает, когда начинаю отсебятиной заниматься, это сказывается только на кошельке. Доктор вам написала нужные для неё.
Кава з адреналіном• 07 января 2025
Ответ дляПугачиха
Чесно кажучи
Все вони знають! Просто за аналізи ви платите, тому лікар назначає основні, особливо людині похилого віку, бо визначення електролітів, ферментів запалення то більше для стаціонару

Бурундучиха• 07 января 2025
Вообще непонятно зачем эти анализы,если их врач не назначил?
автор Пугачиха • 07 января 2025
Ответ дляБурундучиха
Мабуть ви праві
Не буду їх додавати
Глубоководная селедка• 07 января 2025
Ответ дляПугачиха
Мабуть ви праві
Не буду їх додавати
пусть выпишите ел направление на это все и бесплатно сдайте эти комплексы в CSD лаб - потом на эти 5 с лишним тыс купите лекарств
Бурундучиха• 07 января 2025
Ответ дляПугачиха
Мабуть ви праві
Не буду їх додавати
Я тоже сдаю анализы.
Развёрнутый анализ крови
На гормоны щитовидки
Анализ на липопротеины
Периодически на витамин Д
автор Пугачиха • 07 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ого лікарі чомусь мовчать про таку можливість(
Глубоководная селедка• 07 января 2025
Ответ дляПугачиха
https://www.csdlab.ua/nszu - вот прямая ссылка на перечень анализов бесплатных и адреса - запись через кабинет хелси