Слоник-тоник• Изменено 07 января 2025
Скидки в ТЦ
Что купили хорешого? Именно в ТЦ на распродажах. Резервед, мохито, вайкики и т.д.
Володарка мрій• 07 января 2025
Дітям на наступну зиму куртки/ пальто в резервед, лосини на хутрі на наступну зиму доньці, футболки дітям. Я фанат Резервед. Сину дрібниць в сінсеї
Рання пташка• 07 января 2025
В хаусі джинси прикольні за 399, футболки по 119, працюю в тц і, коли сейли, в мене променад по дешманським магазам кожні вихідні, я постійно щось виловлюю недороге і прикольне. Коли ціленаправлено щось іду купувати, ніколи нічого не знаходжу
Помогалочка• 07 января 2025
Ответ дляРадостина
Все ужасное в ТЦ .На инсайтах лучше в тысячу раз
На инсайтах фигня. В секонде на стоке в мульён раз лучше.
Володарка мрій• 07 января 2025
Ответ дляРадостина
В яких таких тц ви ходите?
Радостина• 07 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
В яких таких тц ви ходите?
Республика, Лавина, Дрим Таун
Радостина• 07 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Ну,вам лучше знать наверняка
Володарка мрій• 07 января 2025
Ответ дляРадостина
Республика, Лавина, Дрим Таун
Дивно, мені б безлімітну карту. Мені багато чого подобається.
Радостина• 07 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Просто висят тряпки синтетические. H&M Англия и Украина ассортимент и качество разное
Володарка мрій• 07 января 2025
Ответ дляРадостина
Так ви не дивіться на тряпки.
Радостина• 07 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Так ви не дивіться на тряпки.
Там не на что смотреть
Помогалочка• 07 января 2025
Ответ дляРадостина
Ну,вам лучше знать наверняка
Ну!
А шо это у вас такое мордорукое?
Володарка мрій• 07 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Резервед меня сегодня приятно удивил вещами....
Я його люблю ніжно. Мені краще зари, нм тощо в тисячі разів.
Володарка мрій• 07 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Хваліться покупками. А на сайті скільки всього шикарного, в ТЦ 1/3 від асортименту.