Не против• 07 января 2025
У вас є заначка?
Багато там?Тільки почала відкладати. Жалію, що не раніше.
Не против
• 07 января 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Держфінмоніторинг
Так мене ще не обзивали)
Червона ікорка• 07 января 2025
А может не быть? У меня всегда есть. Я без заначки жить спокойно не могу)
Иначе тревога накрывает.
Не против
• 07 января 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Иначе тревога накрывает.
І якої суми вам достатньо для спокою?
Кредитная• 07 января 2025
Коли я виїжджала майже 3 роки тому, було пороівну гривень, доларів, євро. Гривні були на картці, витратила їх за перший рік
Сіґеле-міґеле• 07 января 2025
Є рахунки в різних банках,де є гроші.
Що таке заначка,я не зовсім розумію.
Туфли в чешуе• 07 января 2025
Ответ дляНе против
Так мене ще не обзивали)
Навчать на роботі всякого матюччя, а я потім людей обзиваю
Червона ікорка• 07 января 2025
Ответ дляНе против
І якої суми вам достатньо для спокою?
Чим більше, тим краще) але коли там сума достатня для купівлі квартири - то купую.. і починаю знову ничку робити
Зазвичай більш-менш спокійно коли тис20$ хоча б лежить
Таракашечка• 07 января 2025
Одну заначку вже витратила на першочерговий внесок по іпотеці. Зараз вже назбирала 6000 доларів, бо треба щоб були гроші на випадок,якщо захочу закрити іпотеку
Хата на мати• 07 января 2025
Ответ дляНе против
Не податкова))
Ага, ага розкажіть))) А потім в новинах:’ по опросам люди живуть не бідно, підняття заробітної плати в цьому році не буде’
Хата на мати• 07 января 2025
Ответ дляНе против
Дєвочки, до якої суми копити? Якої суми достатньо?
Копіть завжди. А до якої ви можете?))
Ростки жимолости• 07 января 2025
Ответ дляНе против
все очень сильно зависит от Ваших потребностей, кому-то 10к гривен резервных достаточно, чтобы чувствовать себя комфортно, кому-то 20к долларов не дают уверенности
Таракашечка• 07 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Є рахунки в різних банках,де є гроші.
Що таке заначка,я не зовсім розумію.
В моєму розумінні це нз для певних цілей, або як фінансова подушка для непередбачуваних подій, про заначку знаєте лише ви)
Червона ікорка• 07 января 2025
Ответ дляНе против
Ніякої не достатньо)) зі збільшенням суми ростуть потреби
Не против
• 07 января 2025
Накопила я 30 тис. грн. От думаю, стоп, чи дальше економити на чомусь ...