Дуже дуже вумна• 08 января 2025

Знижка в АТБ на вершкове масло De Luxe 82%

Знижка не дуже велика, але приємно. Знаю, що багато хто його бере, може буде корисно комусь. Ціна 134.90 замість 155.90, якщо з карткою АТБ ціна 128 грн.
Ковбой Хагис• 08 января 2025
Автор, дякую, поїду куплю кілька пачок. Але тут всі багачки, їм неактуально ,вони купують все - на ціни не дивляться.
Пригощаю кашею• 08 января 2025
Ответ дляБаррикадница
В Атб тоже. И дешевле. По, моему, 82 грн
С сегодняшнего дня?
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Дякую, але є краще і дешевше
Я не спорю. Я теж беру різне, але дитина наразі їсть тільки це.
Бавовнятко• 08 января 2025
Акция для лоха
Пригощаю кашею• 08 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Попробуйте дать другое - сьест)
Бавовнятко• 08 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Дякую, але є краще і дешевше
+ лучше уж Білоцерківське по 81 сейчас
bespe4na_mavpa• 08 января 2025
Кому оно надо за столько
Простецкая• 08 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Попробуйте дать другое - сьест)
Дитина - не тваринка
Ковбой Хагис• 08 января 2025
Ответ дляAne4ka-9cee
В атб сьогодні почалась акція на Білоцерківське екстра по 82 грн
А як воно по якості, не дивилися огляди, що з ним, масло, чи спред?
bespe4na_mavpa• 08 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
У кожного свій смак, у мене дитина їсть тільки його зараз. Раніше брала яготинське, потім Біло, тепер це. Нижче радять салтівське, я його не можу ніяк вживати, окрім як пекти на ньому.
Вообще не верю, что ребёнку не пофик, какое масло
Та не реву я• 08 января 2025
авторе, розкажіть краще про карту АТБ.
ви на неї перераховуюте гроші, то який відсоток втрачаєте? і з якого банку?
Ane4ka-9cee• 08 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
С сегодняшнего дня?
Так, у них по середах нові акції
Вся така шо куди там• 08 января 2025
Ответ дляБойова
Охренеть....за 200 грамм 134,90?
За 155
Вилами по воде• 08 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Не могу привыкнуть к ценам на масло, картинку увеличивала вес посмотреть 😀
Беру в салтовском на развес по 350 грн/кг и это реально масло: вкус, запах
Оно к маслу вообще не имеет отношения)
Паспортний стіл• 08 января 2025
Ответ дляАлесс
На белоцерковское 82% ,акция. 89.90
В Классе
Там 180 грамм.
Кусман Сиру• 08 января 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Так, ми багачки, ми масло по 155 грн не беремо, нам і по 80 грн по акції норм))
Пригощаю кашею• 08 января 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Да пофиг - 100%. Но нужно поднять свою значимость - ребенок ест только импортное масло)
Вилами по воде• 08 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Оце нормально, 70грн за 200г, а не 130 і вище по знижці...
Дорого за маргарин
Алесс• 08 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Там 180 грамм.
А без акции130 грн. Там же не полкило)
Ane4ka-9cee• 08 января 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Чесно, незнаю, але завжди думала, що Білоцерківське нормальне. В нас масло в основному йде в каші, макарони.
Вся така шо куди там• 08 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
То ваша Галя балувана. Капец, вы там пачками їсте масло? Бо 5 грам в кашу і не зрозумів яке воно там? Чи просто масло без хліба їсть?
Пригощаю кашею• 08 января 2025
Ответ дляAne4ka-9cee
Так, у них по середах нові акції
Спасибо. Поеду вечером возьму белоцерковское. Хорошая цена
ЛюблюДевчонок• 08 января 2025
Теж взяла 6 пачок. Любимо це масло.
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляТа не реву я
авторе, розкажіть краще про карту АТБ.
У мене від моно і звичайна чорна, там рахунок один. Поповнюю через термінали без комісії.
Знаю, що у багатьох райффайзен, то поповнення є на кассі АТБ,бо через термінали з комісією.
Та не реву я• 08 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
тобто на касі АТБ я можу поповнити карту Райффайзена і потім зробити покупки?
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Было бы пофиг, никто не заморачивался бы и как раньше брали молокию или яготинское. После аллергии брали только безлактозное, сейчас переходим на другое. Так что не надо умничать про значимость.
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Нам на сім´ю пачка масла на тиждень.
Пригощаю кашею• 08 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Так в вашей рекомендации масло не безлактозное. Оно фактически как то же белоцерковское по 81 грн, но вам приятнее думать, что если импортное - то лучше).
Но деньги ваши). Можно и дороже найти - будет ещё приятнее)
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Да, тільки не на кожній кассі це можна зробити, там стоять спеціальні таблички або запитати касира. У нас так дуже часто роблять.
І картка повинна бути АТБ від Райффайзен.
автор Дуже дуже вумна • 08 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я же написала, что переходим С безлактозного на обычное.
Я белоцерковское не беру категорично, оно для меня как спред.
Каждому свое