Дуже дуже вумна• 08 января в 12:27

Знижка в АТБ на вершкове масло De Luxe 82%

Знижка не дуже велика, але приємно. Знаю, що багато хто його бере, може буде корисно комусь. Ціна 134.90 замість 155.90, якщо з карткою АТБ ціна 128 грн.
Ля-ля-ля• 08 января в 12:27
20 грн - це не знижка,
Сижу_и_плачу• 08 января в 12:28
Дорого для этого масла, хотя масло неплохое.
Бойова• 08 января в 12:28
Охренеть....за 200 грамм 134,90?
Швабристка• 08 января в 12:30
Якось брала, не смачне
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:30
Ответ дляЛя-ля-ля
20 грн - це не знижка,
Ну вибачте, зараз такі ціни. Я якраз учора на нього дивилась, думаю почекаю до знижки, а сьогодні вона з´явилась. У мене дитина їсть тільки його, так що 28 гривень на пачці, то знижка.
Розбещена цяточка• 08 января в 12:31
Не могу привыкнуть к ценам на масло, картинку увеличивала вес посмотреть 😀
Беру в салтовском на развес по 350 грн/кг и это реально масло: вкус, запах
Алесс• 08 января в 12:32
На белоцерковское 82% ,акция. 89.90
В Классе
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:32
Ответ дляШвабристка
Якось брала, не смачне
У кожного свій смак, у мене дитина їсть тільки його зараз. Раніше брала яготинське, потім Біло, тепер це. Нижче радять салтівське, я його не можу ніяк вживати, окрім як пекти на ньому.
Баррикадница• 08 января в 12:32
Ответ дляАлесс
На белоцерковское 82% ,акция. 89.90
В Классе
В Атб тоже. И дешевле. По, моему, 82 грн
Отчебучкина• 08 января в 12:33
Люблю Молокию 82%
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:33
Ответ дляАлесс
На белоцерковское 82% ,акция. 89.90
В Классе
У нас в Дніпрі Классу немає.
Алесс• 08 января в 12:34
Ответ дляБаррикадница
Надо зайти. У нас атб очень маленький. Вагончик. Народу тьма. Я туда редко захожу
Гадаю_По_шнуркам• 08 января в 12:34
О, только что купила. Оно неплохое.
Но в метро не так давно акция была на ирландское, и тоже 130 грн. А оно намного лучше
Гадаю_По_шнуркам• 08 января в 12:34
Белая котичка• 08 января в 12:35
Шо даром)))
Статус Ква• 08 января в 12:35
Ответ дляРозбещена цяточка
Оце нормально, 70грн за 200г, а не 130 і вище по знижці...
Алесс• 08 января в 12:36
Ответ дляДуже дуже вумна
У нас в Дніпрі Классу немає.
У других есть. Или в вашей теме можно писать только про Днепр?
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:36
Ответ дляОтчебучкина
Люблю Молокию 82%
Я молокію теж беру, але останній раз було як ’перекисше’, навіть поміняли у магазині на іншу пачку.
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
О, только что купила. Оно неплохое.
Дякую за наводку, спробуємо таке.
Отчебучкина• 08 января в 12:37
Ответ дляДуже дуже вумна
Такого никогда не было.
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:38
Ответ дляАлесс
Та ні, можете писати про будь-яке місто. Вже не раз дівчата писали, що акція може бути в одному місті, а в іншому немає ( більш маленькі міста).
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:39
Ответ дляОтчебучкина
Такого никогда не было.
Це мабуть якась партія була або порушили правила зберігання температури, хоча строк був дуже ок.
Алесс• 08 января в 12:40
Ответ дляДуже дуже вумна
Я думаю по мережі однакові акції. Можуть ціни разні бути,на пару грн
Ane4ka-9cee• 08 января в 12:41
В атб сьогодні почалась акція на Білоцерківське екстра по 82 грн
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:41
Ще Канів 82,5% кажуть не погане, може хтось куштував, як вам?
Алесс• 08 января в 12:42
Ответ дляДуже дуже вумна
О, це ви мені дали почву для роздуму🤔
Масло білоцерківське,що я брала, в ньому етикетка була не гладка,а така,як наче воно було розтавше і знову заморожене
автор Дуже дуже вумна • 08 января в 12:44
Ответ дляАлесс
О, це ви мені дали почву для роздуму🤔
У нас помісту майже у всіх є генератор, але чомусь холодильник ( з усіма замороженими продуктами, не молочка) працює не завжди, тому ... Я перший раз у житті пішла поміняти, бо навіть у випічку його було не можливо вживати.
Алесс• 08 января в 12:45
Ответ дляДуже дуже вумна
Так воно все таке🤔
ПодругаМужа• 08 января в 12:46
То дорого.
Молокия была по 69 в сильпо, я брала.
Ферма еще ловлю акции
Кусман Сиру• 08 января в 12:47
Дякую, але є краще і дешевше