Залізна пані• 08 января в 13:58
ФОП які надаючь послуги, як з актами?
Питання до ФОП які надають послуги онлайн. Як Ви складаєте акти виконаних робіт. Сам текст акту я вже наче склала, але тепер питання, там же має бути підпис отримувача послуг. А послуги онлайн. Як я почну слати поштою той акт на підпис, то на доставку пів суми за роботу витрачу.
Залізна пані
• 08 января в 14:27
Ответ дляВідморожена
Да, есть электронные
Я фіскалізую всі оплати через вчасно каса і видаю чеки, то що акти не потрібні?
ПультОт_БМВ• 08 января в 14:27
Ответ дляВідморожена
Да, есть электронные
Так а яким чином це підпише акт виконаних робіт?
Це ж про факт отримання грошей.
Чи ви про якісь інші електронні чеки?
Це ж про факт отримання грошей.
Чи ви про якісь інші електронні чеки?
Регионщица• 08 января в 14:31
Ответ дляПультОт_БМВ
А податкова не може причепитися?
Бо у мене теж фізособи, оплачують за онлайн-послуги на рахунок ФОП.
У фопа нет обязанности вести бухгалтерию
Налоговая мелких фопов не проверяет - у меня ни разу не было проверки за все годы
Залізна пані
• 08 января в 14:31
Ответ дляМуркамурковна
обов´язково
Акт взагалі складається коли вся робота виконана? А якщо консультації передбачаються протягом року, то можна скласти один акт один раз на рік в кінці року?
Регионщица• 08 января в 14:32
Ответ дляЗалізна пані
Акт составляется после оплаты, а не по итогам года. Разве что оплата была по итогам года
Залізна пані
• 08 января в 14:33
Ответ дляРегионщица
Погано, це ж скільки тих актів буде. Що ж робити....
Муркамурковна• 08 января в 14:35
Ответ дляЗалізна пані
акт складається на основі остаточного розрахунку, якщо щось інше не прописано в договорі
Регионщица• 08 января в 14:36
Ответ дляЗалізна пані
Не знаю
Я их никогда не делала для физлиц
Никакого смысла в этом нет
Для юрлиц - да, обязательно, они по-другому с фопами и не работают
Я их никогда не делала для физлиц
Никакого смысла в этом нет
Муркамурковна• 08 января в 14:37
Ответ дляЗалізна пані
там ще залежить на якій ви групі і які послуги надаєте
ми ж наприклад на манікюр не складаємо акти)
а от проведення ремонтних робіт чи монтажних і т.д обов´язково
Залізна пані
• 08 января в 14:38
Ответ дляМуркамурковна
Психолог - консультації.
Регионщица• 08 января в 14:38
Ответ дляМуркамурковна
Если это онлайн услуги или консультации, то тоже никто акты не делает для физлиц
Муркамурковна• 08 января в 14:39
Ответ дляЗалізна пані
Психолог - консультації.
тюю. вам не потрібні ці акти))
а от якщо у вас буде брати консультацію ФОП чи ТОВ тоді будете робити
якщо якась маша то ні)
то б то у вас ФОП МАРІЯ МАРІЙОВНА хоче замовити офіційно консультацію і з свого ФОПА буде вам ОПЛАЧУВАТИ на свій ФОП) тоді потрібно) так само з ТОВКАМи
ТОВКИ працюють лише з ФОПАМИ 3 групи)
якщо якась маша то ні)
ТОВКИ працюють лише з ФОПАМИ 3 групи)
Залізна пані
• 08 января в 14:40
Ответ дляМуркамурковна
тюю. вам не потрібні ці акти))
якщо якась маша то ні)
ТОВКИ працюють лише з ФОПАМИ 3 групи)
якщо якась маша то ні)
ТОВКИ працюють лише з ФОПАМИ 3 групи)
Дякую у мене тільки Маші, бо консультації стосуються дітей.
Муркамурковна• 08 января в 14:41
Ответ дляЗалізна пані
тоді все ок) не потрібно