Христя в тiстi• 12 декабря 2024

Укрпошта вмовляє мене виписати собі газету. Підтримати їх

Інакше їх закриють. Просять підтримати їх
Яка ціна питання?
Я не знаю скільки може коштувати газета.
Знайшла на сайті по 55 грн. Це на рік?
Ну 55 я готова іх підтримати, але якщо 550 і більше то ні)
У вас також просять оформляти?
І як це звязано? Хіба вони на газетах тримаються?
Вони ж служба доставки.. нісенітниця якась
Я можу купити у них пакети для відправки, марки можливо колекційні. Але газету?
Чи журнальчик дитині.
Кому то треба зараз?
Готова пакетиків купити, але виписка макулатури не потрібна.
Як бути?
Обіцяла з дитиною прийти журнальчики гляне. Але вона не обере одращу знаю
Срочнокпсихологу• 12 декабря 2024
Их заставляют впаривать все, что у них есть. Теперь вот на жалость давят, успокойтесь
Пліткарка• 12 декабря 2024
Хай вмовляє,то їхня робота. Спокійно відмовляйтесь.
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Як вже замахали оці продажі на касах Єви чи Укрпошти. При чому і продавців і покупців. Він має весь цей спіч по 100 разів на день повторювати, я повинна слухати і відмовляти. Ну і халепа
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Так незручно.. часто створені посилки приходжу і без черги залишаю на потім. Не стою, не чекаю. Виручають мене.
Тому коли попросили відправляти в їх пакетах я одразу погодилася. Але газета?
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Та на касі Єви мені відмовити якось легше. А тут вони мене виручають наче.
Створені залишаю і йду. Хочеться не бути боржником. Але назета мені не потрібна
УраганнаЯ• 12 декабря 2024
Тоді випишіть якусь недорогу, їм плани ці доводять, а потім жорстоко вимагають їх виконання, а як їх робити зараз якщо все електронне
Птица Говоруша• 12 декабря 2024
Вряд ли какая-либо газета стоит 55 грн в год, может, на полгода или 3 месяца. В последние годы очень подорожала бумага, плюс типографские расходы и пр.
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Недавно кросворд купувала невеликий-70 грн
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Якийсь журнал для малечі можна виписати місяця на 3.
Пізнайко, Барбі стікери по 50 грн в місяць
ЗновЗдоров• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
До чого тут бути боржником?
Ви маєте повне право створені посилки поза чергою віддавати. Те, що ви їх залишаєте їм на потім, а не стаєте поза чергою, - то це ваша їм поступка, навпаки.
Мій не такий• 12 декабря 2024
Смелянский бедный,он только два милл получает зарплату
Лизочек• 12 декабря 2024
Я как-то журнал детский выписывала. У нас было малюсенькое отделение на одно окно, их тоже грозились закрыть
Пасти Ла• 12 декабря 2024
Хай їх хоч зовсім закриють, ніякої користі немає.
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
То за 1 газету?
Ой, ну ні.. я не можу зараз такі гроші на непотрібне витратити..(
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
То за 1 газету?
Так. Одна
Лизочек• 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Периодические издания, обычно, дешевле
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Периодические издания, обычно, дешевле
Так, я вже подивилася, що дешевше виписати. 170 грн на 6 міс
Куплю орехи• 12 декабря 2024
Уп не лише доставка, а й комуналка, пенсії, періодика, зелений горошок та вафлі
Куплю орехи• 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
В нас закрили. Не було кому працювати за таку зп, тепер ходимо в сусіднє село.
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Так. Одна
Ну ні. Я думала 55-80 грн погоду не зіграють
А якщо то 600 і більше, то я маю куди витратити..
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну це інше. Не було працівників. А у нас справді і пенсіі, і комунальні і вагон посилок
Лизочек• 12 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
У нас в итоге тоже закрыли, но я к тому времени переехала и ходила в другое.
автор Христя в тiстi • 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Через газети?
Непозбувна Бентега• 12 декабря 2024
Пусть закрывают.Бесполезная организация.