Христя в тiстi• 12 декабря 2024
Укрпошта вмовляє мене виписати собі газету. Підтримати їх
Інакше їх закриють. Просять підтримати їх
Яка ціна питання?
Я не знаю скільки може коштувати газета.
Знайшла на сайті по 55 грн. Це на рік?
Ну 55 я готова іх підтримати, але якщо 550 і більше то ні)
У вас також просять оформляти?
І як це звязано? Хіба вони на газетах тримаються?
Вони ж служба доставки.. нісенітниця якась
Я можу купити у них пакети для відправки, марки можливо колекційні. Але газету?
Чи журнальчик дитині.
Кому то треба зараз?
Готова пакетиків купити, але виписка макулатури не потрібна.
Як бути?
Обіцяла з дитиною прийти журнальчики гляне. Але вона не обере одращу знаю
Яка ціна питання?
Знайшла на сайті по 55 грн. Це на рік?
У вас також просять оформляти?
Чи журнальчик дитині.
Кому то треба зараз?
Як бути?
Срочнокпсихологу• 12 декабря 2024
Их заставляют впаривать все, что у них есть. Теперь вот на жалость давят, успокойтесь
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Як вже замахали оці продажі на касах Єви чи Укрпошти. При чому і продавців і покупців. Він має весь цей спіч по 100 разів на день повторювати, я повинна слухати і відмовляти. Ну і халепа
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Хай вмовляє,то їхня робота. Спокійно відмовляйтесь.
Так незручно.. часто створені посилки приходжу і без черги залишаю на потім. Не стою, не чекаю. Виручають мене.
Тому коли попросили відправляти в їх пакетах я одразу погодилася. Але газета?
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Та на касі Єви мені відмовити якось легше. А тут вони мене виручають наче.
Створені залишаю і йду. Хочеться не бути боржником. Але назета мені не потрібна
УраганнаЯ• 12 декабря 2024
Тоді випишіть якусь недорогу, їм плани ці доводять, а потім жорстоко вимагають їх виконання, а як їх робити зараз якщо все електронне
Птица Говоруша• 12 декабря 2024
Вряд ли какая-либо газета стоит 55 грн в год, может, на полгода или 3 месяца. В последние годы очень подорожала бумага, плюс типографские расходы и пр.
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Недавно кросворд купувала невеликий-70 грн
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Якийсь журнал для малечі можна виписати місяця на 3.
Пізнайко, Барбі стікери по 50 грн в місяць
ЗновЗдоров• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
До чого тут бути боржником?
Ви маєте повне право створені посилки поза чергою віддавати. Те, що ви їх залишаєте їм на потім, а не стаєте поза чергою, - то це ваша їм поступка, навпаки.
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
То за 1 газету?
Ой, ну ні.. я не можу зараз такі гроші на непотрібне витратити..(
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
То за 1 газету?
Так. Одна
Чарочка діда• 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Периодические издания, обычно, дешевле
Так, я вже подивилася, що дешевше виписати. 170 грн на 6 міс
Куплю орехи• 12 декабря 2024
Уп не лише доставка, а й комуналка, пенсії, періодика, зелений горошок та вафлі
Куплю орехи• 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Я как-то журнал детский выписывала. У нас было малюсенькое отделение на одно окно, их тоже грозились закрыть
В нас закрили. Не було кому працювати за таку зп, тепер ходимо в сусіднє село.
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Так. Одна
Ну ні. Я думала 55-80 грн погоду не зіграють
А якщо то 600 і більше, то я маю куди витратити..
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну це інше. Не було працівників. А у нас справді і пенсіі, і комунальні і вагон посилок
Христя в тiстi
• 12 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
У нас в итоге тоже закрыли, но я к тому времени переехала и ходила в другое.
Через газети?