Olenka_bum• Изменено 08 января 2025

Ищу репетитора с математики для онлайн занятий

Посоветуйте, пожалуйста, своего.
Сын занимался с репетитором, но его репетитор с нового года поднял оплату к 500 грн за занятие (60 минут).
Сыну он нравиться, но реально в месяц 4000грн для бюджета семьи сейчас накладно
Возможно у кого дети сейчас занимаются или занимались ранее, есть результаты. Буду благодарна за любую информацию
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
В мого вже давно 500, англ ще дорожче, лише фізика 400. Поки що.
Тому класні репетитори не будуть брати дешево, мені так здається
автор Olenka_bum • 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я з вами згідна, але в сина ще 2 заняття на тиждень англійська та 2 німецька.
Тому в сумі не мало виходить.
А я кумедна• 08 января 2025
а який клас?
автор Olenka_bum • 08 января 2025
Ответ дляА я кумедна
а який клас?
6-ий
ovo30• 08 января 2025
У мене син викладає онлайн математику, студент 3 курсу КПІ фізмат факультету, дітям подобається, результат є, якщо цікаво - пишіть в особисті.
Kudlay_• 08 января 2025
В мене сусідка , викладач математики на пенсії, викладає онлайн. В неї 250 грн, наче.
Пищалка• 08 января 2025
Мій займається з вчителями з кюде скул. Можна взяти пробний урок,. Вчитель пише фідбек по дз, яке задає. Також я бачу, яку тему проходять. Заняття 260 грн година.
Дитина може сама обирати тему( за потреби) , яку хоче або повторити, або розібрати.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляПищалка
Це робить репетитор при побажанню :)
Елена Шадура• 09 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це робить репетитор при побажанню :)
Напишіть в особисті,дам контакти гарного і досвідченого репетитора.
сладкий_ноябрь• 09 января 2025
Ответ дляЕлена Шадура
Я не шукаю репетитора з математики
Dia31• 10 января 2025
Працюю репетитором математики онлайн