НуКаНаКа• 08 января 2025

Межреберна невралгія

Опишіть ваші симптоми,де і як боліло?Чи був стріляючий біль,наче голкою колять?
Джага-джага• 08 января 2025
Невозможно вдохнуть, болезненные колющие ощущения в груди.
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляДжага-джага
Когда вдыхали,бывало что прокалывало в лопатку,или под ней?
Джага-джага• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
В лопатку, в районе сердца, в боку. Как ’повезет’
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляДжага-джага
Вот у меня так же,ещё болит само ребро,и в груди левой, ближе к подмышечной зоне,под грудью, всё думаю что сердце колит,сверху груди будто сдавливает,бывало даже приходилось вызывать скорую, испугалась,сделали ЭКГ, всё нормально
Корсет_на_шурупах• 08 января 2025
Идите к врачу. Нужно исключить другие опасные болезни и пролечить, если это реально невралгия. Не мучаейтесь, за неделю лечения будете в порядке
Джага-джага• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
У меня эта хрень с детства, хорошо помогают курсом витамины Б в уколах и лфк. Что-то еще было типа электрофореза, но во взрослом возрасте я без него обхожусь
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляДжага-джага
Кстати о витаминах,врач мне назначала три дня колоть витамин б6 и б12 в одной ампуле этот укол,пока колола,вроде тьфу тьфу тьфу легче было,но я что-то поздно поняла,что после уколов она мне не назначила доп лечение, таблетки какие-то что-ли, изначально у меня просто была боль под левой лопаткой, жгучая такая,и в верхней части левой груди,а вот теперь ещё и это добавилось,в ребре боль, точнее даже между ребрами,и не в одном месте,и со стороны спины,и сбоку,и со стороны груди,при пальпации вообще болит ужасно,а иногда лежу,и оно как кольнет, будто иглой,под грудью,и через несколько секунд попускает
Новопоштинская• 08 января 2025
Був.стріляло. треба лікувати бо само не проходить, а лише погіршується стан. Сподіватися що переходжу і все мине не варто. Потім будуть великі ускладнення, пити доведеться серйозні рецептурні препарати. Йти до невропатолога і чим скоріш
Новопоштинская• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Да. Це початок лиш. А потім може бути погіршення таке, що не можна підняти руку. А потім не можна лягти.бо болить так що кончаєшся
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Скажіть будь ласка,а в самій груді, знизу, зверху були болі,і чи може воно у руку віддавати?
Новопоштинская• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
В руку віддавати може і це вже 2 етап. А третій- ви цю руку не зможете підняти і навіть лягти. Бо біль така що втрачаєш свідомість-особливо вночі. Я 2 тижні спала навсидячки і 2міс лікувалася серйозними препаратами за рецептами, від яких ходила як дурна. А якби пішла зразу до лікаря обійшлась би 1 легким препаратом. Як згадаю що було влітку -капець.ну і до кінця воно не пройшло.застуджений нерв чи зажатий то майже на все житття якщо зразу не звернувся до лікаря
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Нічого собі 😢😢😢А ще якісь симптоми були?У мене взагалі болить ребро зліва,і наче як важкість в ньому, особливо як лежу на спині, біль під лівою груддю,я прям натискаю і відчуваю де воно болить,ближче до підмишки також,біль є,але коли натискаю,то біль посилюється,і от від плеча до локтя десь у мене наче трохи важкість у руці
Новопоштинская• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ну от..особливо коли лежите..воно прогресує. Навіщо вам чиїсь симптоми.? Ви думайте як завтра до лікаря потрапити. Бо ще трохи і буде капець.Від болю не зможете спати і будете пити дуже серйозні препарати.
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
,Та нє,я просто дізнатися,може таке бути при межреберній невралгії чи ні,бо постійно здається що болить серце,все переживаю,але з серцем все нормально,я з переляку аж 4 рази ЄКГ переробляла,у невролога була,зробила ренген, остеохондроз шийно-грудного відділу хребта,але коли я зверталася до лікаря,у мене була біль,але не так виражена, меньше боліло,та і в ребрі болі не було
Новопоштинская• 08 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Це не серце.
автор НуКаНаКа • 08 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Це не серце.
Дякую,ви мене заспокоїли,бо переживаю,воно інколи як кольне під груддю,так все,у мене паніка починається,і ще ось ці давлячи відчуття, наче між підмишкою та груддю,і воно віддає у саму грудь зверху,то у мене істерика прям,буду звертатися ще раз до невролога значить