Файна пані• 08 января 2025
Лікування пневмонії вдома - погана ідея?
Син 10 років хворіє п´ятий день.
Всі дні температура була висока 39.5, вчора не було цілий день. І мені здалось вже на покращення пішло. Вночі сильно кашляв, вдень знов теипература 38. Слабкість, сонливість, нема апетиту.
Ми були в лікаря в понеділок, сказала схоже на грип. Зараз багато хворіють. Сьогрдні я сама попросилась на рентген.
Результат однобічна полісегментарна пневмонія. Рекомендація стаціонар.
Я попросила до п´ятниці вдома попити антибіотик. Бо я й сама хвора, ще перед сином захворіла, не можу прийти до тями від слабкості досі. На руках мала дитина, чоловік у відрядженні.
От хворий син другий раз за день заснув, я розумію що це показник нехороший, в нього геть знесилений організм.
Сиджу над ним і вагаюсь. Може, таки в стаціонар.
Чим відмінне лікування в стаціонарі від домашнього? Теж антибіотик, тільки капати будуть. Може, ще які вітаміни покапають.
От і вся різниця. Хіба я не права?!
Це мені треба кудись пристроїть малого чи з собою брати, але він здоровий, ще вчепить щось.
І їсти не буде кому навіть привезти. Чи будуть вони їсти лікарняну їжу.
Як зрозуміть чи вже є червоний прапорець і терміново треба лягати?
От і вся різниця. Хіба я не права?!
Стетоскопуло• 08 января 2025
Зачем вы так мучаете ребенка???? Какие аб дома, зачем этот бред? Аб нужно капать первую неделю в стационаре, а потом уже на табл домой, вы просто осложняете процесс и ждете последствий
Стетоскопуло• 08 января 2025
Ответ дляФайна пані
До мене дійшло, що можна спробувати в рриватну клініку звернутись на денний стаціонар на крапельниці. Хоч це і дорого, але всім буде зручно.
Поїду зранку завтра
Можно ж и в гос так договориться, дешевле выйдет
ГЛЮкоза• 08 января 2025
Поверьте, такие дети лежат прекрасно сами. Это при вас он домашний и не самостоятельный. А там будет лежать с такими же, как он. Медсестры тоже подскажут, дети помоадше с мамами лежат, тоже помогут, если что.
ХвостПистолетом• 08 января 2025
Вы сами себе придумываете проблемы. В 10 лет сам может находиться в больнице. Вы себя долечиваете дома.
Библиотекарь• 09 января 2025
Ответ дляФайна пані
А як ви поняли, що вам не помагає? Температура не падала? Чи кашель не проходив?
Температура. На десятий день лікування(під контролем педіатра) направили в лікарню. Робили узд легень, було погіршення на фоні приймання антибіотиків. Запалення запідозрила лікар на п´ятий день температури.
Инфотуфелька• 27 января 2025
Автор, як швидко одужав син? У нас така сама картина, вірус такий. В результаті віддавала антибіотики, вже і в школу пішов, але кашляє добряче. Вам призначали повторний рентген?
Файна пані
• 27 января 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Призначали рентген, але ми не робили, бо не кашляв.
Але треба робити, якщо є кашель.
Взагалі відхідняк від пневмонії кілька місяців
Але треба робити, якщо є кашель.