ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 января в 12:33
чи може бути пневмонія без температури?
були в неділю в лікаря. сказала, що дуже-дуже легкий бронхіт.
дитина почувається добре, але є кашель.
от тільки що був сильний напад кашлю.
це може бути вже пневмонія?
вчора була температура 37"2, зараз 36"8.
До лікаря аж в четвер ввечері записані. Але можливо треба когось раніше шукати(
дитина почувається добре, але є кашель.
от тільки що був сильний напад кашлю.
це може бути вже пневмонія?
Мона Лиза• 21 января в 12:36
сейчас все кашляют, поголовно, но не у всех пневмония. Кашель очень долго проходит
ТаПрямТам• 21 января в 12:38
Така ж ситуація у племінниці. Температура була незначна і швидко збивалась, але дуже сильний кашель і не вистачало повітря. У виписці з лікарні, після госпіталізації, написали хронічний бронхіт, бо вже 3 раз в лікарні з вересня. Хоча спочатку сказали, що схоже на пневмонію
Всім шампаньського• 21 января в 12:44
У доньки так не чули пневмонію, температури не було, але вона по ночам кашляла і були сильні синці під очима. Ми сходили здали кров, там ШОЕ зашкалював - 51. Я йду до лікаря, просто молю дати аналіз на знімок, на що отримую ’ні, я не чую у вас запалення, це максимум бронхіт’. Їду з донькою в лікарню в приймальне, там домовляюсь за гроші щоб зробили знімок. Роблять і бачать прикореневу пневмонію яка вже займає півтори долі легені. Дитину залишають в лікарні і в цей же день вночі в неї вистрелює температура 41,5, всю ніч гарячка, потім так що постіль приходиться змінювати два рази за ніч, бо наскрізь мокре все.
На педіатра потім лишала скаргу і перейшли до іншого лікаря.
Здайте кров, гляньте на показник ШОЕ, у нас це стало єдиним проявом після якого я стала бити на сполох.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 12:51
Ответ дляВсім шампаньського
дякую. кров вже не здамо сьогодні, хіба завтра вранці.
дякую дуже!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 13:45
Ответ дляВсім шампаньського
а мала енергію?
Всім шампаньського• 21 января в 13:46
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
а мала енергію?
Вдень ніби нормально, по вечорам втомлювалась.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 14:03
Ответ дляВсім шампаньського
записалась знову до лікаря. знову приватно, але по-іншому ніяк.
дитина ніби повністю здорова, але цей кашель дуже не подобається.
не хочу чекати повторного візиту в четвер...
я такий панікер)
в знайомої дитина тиждень кашляла, а вона ще через 4-5 днів записалась
я такий панікер)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 14:44
Ответ дляВорую вкусняшки
Да, пневмония может быть без температуры и даже без кашля
але тоді буде втома?
Ворую вкусняшки• 21 января в 15:17
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
але тоді буде втома?
Втома може бути ,а може і не бути.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 15:29
Ответ дляВорую вкусняшки
Втома може бути ,а може і не бути.
просто якась дикість, що при нормальному самопочутті може бути пневмонія...
а як тоді все потім виглядає.. тиждень нормально самопочуття - і різко стає гірше аж через якусь певну кількість днів?
Ворую вкусняшки• 21 января в 16:53
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Може бути погіршення. Але мою пневмонію помітили під час виписки, все було добре, ані температури ані кашлю, а по прослуховуванні виявилося, що таки є і знімок підтвердив.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 17:30
Ответ дляВорую вкусняшки
і так пнеамонії також серйозні?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 января в 17:41
Ответ дляВорую вкусняшки
і такі пневмонії також серйозні?
чи коли такий плавний початок то і легко лікуються?