На привозе• 09 января в 20:31

Дуже великий ШОЕ

Гнойна ангіна , біль в горлі ,ніс закладений. Вчора ще виявили двосторонню пневмонію з більшою в правій стороні , Хворий 21 рік хворіє вже тиждень,вдома думали простуда, були вихідні ,в понеділок звернулися в лікарню, вже чотири дні почали лікувати в лікарні капанням ліків. Аналіз крові в заг.добрий лише ШОЕ велике 37. Підкажіть ,чи це нормально для запалення , бо дуже переживаю. У кого було щось схоже?
ПлакалаВАвто• 09 января в 20:33
У меня СОЭ при ковиде в 2022 было 73
Пік Антна• 09 января в 20:33
У мами було 64 при запаленні
Пік Антна• 09 января в 20:33
Я теж хвилювалася, вдома прокололи. Єдине, що ШОЕ довго падає
автор На привозе • 09 января в 20:34
Ответ дляПік Антна
У мами було 64 при запаленні
Лікували в стаціонарі ?
автор На привозе • 09 января в 20:34
Ответ дляПлакалаВАвто
У меня СОЭ при ковиде в 2022 было 73
Лікували антибіотиками?
Пік Антна• 09 января в 20:34
Ні, навіть не пропонували
Пік Антна• 09 января в 20:34
Ответ дляНа привозе
Лікували антибіотиками?
10 днів кололи в вену двічі на день
Пік Антна• 09 января в 20:35
ШОЕ головне дивіться в динаміці, щоб падало. Не чекайте, що за 5 днів воно буде в нормі
ПлакалаВАвто• 09 января в 20:36
Ответ дляНа привозе
Лікували антибіотиками?
Да,конечно.Но не кололи,а таблетками.От цефалоспоринов начала задыхаться,а макролиды норм.Но потом приходила в себя месяц,дышала.Это был такой пздц,що капец.И это я редко болею,а ковид вот так жестко перенесла.
Купи слона• 09 января в 20:41
Це не дуже висока ШОЕ, заспокойтесь. Головне, що вже лікують і під наглядом.
Мир Мир Мир!• 09 января в 20:47
Нормально. Воно ще й падає повільно після одужання
Нервогенератор• 09 января в 20:52
Нормально. У доньки було ШОЕ 60 при пневмонії
Дама_из_рекламы• 09 января в 21:37
В сентябре был вирус. В декабре СОЭ 35. И снова сильный вирус, может, ковид. Теперь неизвестно, когда упадет СОЭ.
автор На привозе • 09 января в 22:02
Ответ дляДама_из_рекламы
Від вересня не впало до грудня?
Носки на подтяжках• 09 января в 22:29
Велике ШОЄ це 100 і може бути як при вірусній, так і бак.пневмонії і на нього не особливо орієнтуються.
Лейкоцити, паличкоядерні які?
СРБ?
Прокальцитонін?
І взагалі, лікар ваш де?
Барвіночка• 09 января в 22:57
По знімку видно, що пневмонія є. + Ангіна.
В чому ви сумніваєтеся?
Лікування антибіотиками в вигляді ін´єкцій потрібне
Auroraten• 09 января в 23:50
Це нормально для такого стану. Я зараз хворію, слава Богу - до пневмонії не дійшло, просто вірус сильний, то ШОЕ - 40. Вже підключили антибіотики.
Нехай Ваш хворий лікується і одужує швидше! ШоЕ потім повернеться в норму, все буде добре!
автор На привозе • 10 января в 04:55
Ответ дляНоски на подтяжках
Лейкоцити, паличкоядерні які?
СРБ?
Прокальцитонін?
І взагалі, лікар ваш де?
Мені лікар сказав що вірус. А лікують капанням антибіотиків,таблетками.
Дама_из_рекламы• 10 января в 20:29
Ответ дляНа привозе
Від вересня не впало до грудня?
Именно так.