Варена цибуля• 08 января 2025
Дівчатка ,хто був в інтертоп аутлет,шо там зараз?
Раніше памʼятаю завжди в грудні або січні копійки коштувало ,сейли гарні були,брала і на продаж і для себе ,той же вагабонд,братка таке собі але норм були,як там зараз?
Цвірінь• 08 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Хочу закупку зробити якусь
Ви з Інтетопа перепродавали взуття?
Цікаво кому, якщо кожен може сам собі замовити.
Коко Шанель• 08 января 2025
Ответ дляНевидимка
А в Экко есть уже распродажи?
Посмотрите на сайте Интертопа.Началась уже.
halla-d95e• 08 января 2025
Дівчата, можна спитати? Виявилося що в нашому місті закрився магазин Інтертоп. Як і де можна приміряти їх взуття. Цікавить для прикладу Скетчерс. Ноги проблемні трохи. Без примірки купляти не варіант.
Цвірінь• 08 января 2025
Ответ дляhalla-d95e
Є окремі магазини Skechers, або в любому іншому де вони представлени (Мегаспорт, Інтерспорт, Атлетік).
halla-d95e• 08 января 2025
Ответ дляЦвірінь
дякую
Варена цибуля
• 09 января 2025
Ответ дляЦвірінь
Ви з Інтетопа перепродавали взуття?
Інтертоп і інтертопаутлет то різне в аутлет нема інетпродажу
Варена цибуля
• 09 января 2025
Ответ дляhalla-d95e
Ви можете замовити і повернути одразу після примірки