Анютины ласки• 08 января в 23:27
Після перших місячних коли наступні чекати? 13 років
Перші місячні йшли 6 днів
Як у ваших доньок було, бо я забула що було зі мною…
В мене цикл 26 днів і теж місячні йдуть 7 днів
А після перших місячних деякі кажуть шо можуть наступні через 3 місяці зявитись
Анютины ласки
• 08 января в 23:28
І ще скажіть, білі виділення напрягають дитину
Раніше не було в неї такого, хоче ходитт постійно з прокладкою
Я чкось звикла без прокладок бо гінеколог не рекомендує
А ваші доньки як ходять? І які конкретно купуєте щоб не спровокувати роздратованість
Царевна_несушка• 08 января в 23:29
Рахуйте так як і у вас приблизно. Через пару років цикл має встановитися. До двох років може бути що завгодно, навіть не бути місяцями
Кондуктор трамвая• 08 января в 23:29
Уже как организм решит.
У меня вторая менструация была через 4 месяца после первой.
Багиня• 08 января в 23:29
у меня через 6 месяцев были следующие, но и начались в 16) я думаю это чистый рандом, не угадаете
Анютины ласки
• 08 января в 23:30
Ответ дляБагиня
От і вона тепер боїться ходити без прокладки
Файна_зупка• 08 января в 23:31
Так як у моєї почалися, то нехай так ні в кого не буде... Попали в лікарню, а потім в реанімацію. Велика витрата крові, критично низький рівень гемоглобіну... Вливали донарську плазму і еритроцити. А потім ще декілька місяців гормональна терапія.
У всіх, як бачте, по різному. Але до цього потрібно бути дуже уважним та відповідальним.
Багиня• 08 января в 23:31
Ответ дляАнютины ласки
ну пусть в сумку положит во внутренний карман одну запасную) оно и взрослым не мешает))
Тишком_нишком• 08 января в 23:31
У кого как. У дочери сразу с периодичностью через месяц шли. А у меня после первого раза только через 3 месяца снова пришли.
Пасти Ла• 08 января в 23:31
У дочки первые месячные в 11 лет. Следующие через пару месяцев. Тоже 6-7дней. Но цикл походу у неё 21день(((
Хотя у меня 28дней. Так что все индивидуально
Крию матом страшно• 08 января в 23:32
Ответ дляАнютины ласки
Так прихід місячних відчувається цією от вологістю. Чи у вашої доньки є ще якісь нюанси?
Анютины ласки
• 08 января в 23:33
Ответ дляКрию матом страшно
Нє
В неї тільки 4 дні тому закінчились місячні
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
Царевна_несушка• 08 января в 23:34
Ответ дляАнютины ласки
Нехай взагалі не переймається цим. Я в школу поклала труси і прокладку в рюкзак. В моєї в 11 почалися, уже півтора року йдуть як хочуть, але без великих пауз.
Виділення також були, навіть молочниця почалася, ходили до гінеколога. Це все реакція на зміну гормонального фону.
Зараз все в нормі. Перед місячними буває є слиз, але ходить без прокладок. Прокладки використовує тільки для місячних
Секретница• 08 января в 23:45
Ответ дляАнютины ласки
Нє
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
Сходите к детскому гинекологу, она проконсультирует и ответит на все вопросы дочки
Непогодка• 08 января в 23:47
тупой какой-то вопрос, вы сами себе ответили по сути, у каждого по-разному. тем более самое начало у подростка
Подмигашка• 08 января в 23:47
У доньки перерва між першими та другими була 7 місяців. Потім між 2 та 3 - майже 2 місяці і далі більш менш став однаковим цикл.
Кажуть до 2 років може налаштовуватися цикл і це норма.
Непогодка• 08 января в 23:49
Ответ дляАнютины ласки
Нє
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
І зараз ці білі виділення
Вона хоче щоб було сухо чк раніше
что значит она хочет? она становится женщиной сейчас и происходят гормональные изменения. или сами объясните или сводите к гинекологу и там все объяснят
Вот Она Я• 08 января в 23:49
Ответ дляАнютины ласки
Мамо,які прокладки?Навіщо?Кожен день?У моєї ровно через місяць другі прийшли.А потім через 2 тижні треті.Все індивідуально.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 января в 00:54
У мене десь через 30 днів були наступні.
Почалися у 12 років.
І цикл з самого початку був 27-34 дні.
Почав скорочуватися ближче до 40 років.
А є подруга, у якої 21 день.
Почалися у 12 років.
І цикл з самого початку був 27-34 дні.
Почав скорочуватися ближче до 40 років.
А є подруга, у якої 21 день.
Проработник• 09 января в 08:57
У моей в прошлом году в 13 лет месячные начались. Потом не было пол года и пошли. Потом опять около нескольких месяцев не было и когда живот болел нас отправили в том числе и к гинекологу. Та сказала что первые пару лет могут идти месячные как угодно и если больше ничего не беспокоит - не переймайтеся...