Небоброїдка• 09 января 2025
Гігієна air flow содою чи перлами?
Дитині 12 років, брекети стоять, потрібна чистка раз на 3-4 місяці. Записалась в клініку, вони кажуть, що для дітей чистять содою, а для дорослих перлами. Чому так? Думаю попросити, щоб чистили перлами дитині, без соди. Так буде краще?
Раніше побили чистку, точно без соди, але я не знаю що там за порошок був.
Підкажіть, хто розбирається, як і чим краще гігієну проводити?
Я така бойова• 09 января 2025
Сина (10 років) сьогодні на чистку кальцієм записала за призначенням лікаря. Про перли вперше чую.
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Перлами - это как?
Та я сама ні сном, ні духом.
Мабуть мають на увазі Kavo PROPHYpearls чи щось таке
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ох і клініка, може і не варто туди йти))) Я так розумію, що ніхто про перли не чув, навіть стоматологи
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Может и так. А есть сода с названием перлина
А чим краще для емалі чистити?
Небоброїдка
• 09 января 2025
І чому дітям чистять содою? Сода ж фу бе... Чи вона менш абразивна?
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Самые щадящие - порошки на основе глицина, или порошки на основе эритритола
Дякую
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
А не знаєте чому содою дітям? Тому що дешево і сердито, чи є інший сенс?
Електрохарчування• 09 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
У детей еще эмаль не очень крепкая, а так называемые ’жемчужины’ более агресивны и амбразивны
Ответ дляНебоброїдка
Не подскажу. Я не знаю критерии выбора в детской стоматологии. В самой соде как бы ничего страшного нет, при правильном применении и полировки после этого. Но в этом и загвоздка, что не все нормально полируют и потом зубные отложения достаточно быстро образовываются опять
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Тобто якщо брекети, то сода не варіант, там фіг отполіруєш
IQ 80• 09 января 2025
Мені гліцином робили. Дуже сподобалось! М‘ягенько так. Нічого не дерло. Але в мене імпланти і каменю нема.
IQ 80• 09 января 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Емаль є така яка є на постійному зубі. Зуби вже виходять з готовою емаллю і вона не змінюється за якостями.
Парова машина• 09 января 2025
Ответ дляIQ 80
Эмаль дозревает еще достаточно продолжительное время после прорезывания зубов, прямо в ротовой полости, под действием минералов из слюны.
Небоброїдка
• 09 января 2025
Ответ дляIQ 80
Дякую за відповідь, думаю і нам гліцин підійде, немає каменів, але наліт є добряче. Буду пробувати.