Виниловая пластинка• 09 января 2025

За скільки реально вивчити іноземну мову до рівня В2?

Якщо зараз в мене А2, А2+
Це десь 2 роки?
Який ваш досвід?

В мене двічі заняття з викладачем нашим
Один раз з носієм
Самостійна робота 30 + хв щодня
Золота орда• 09 января 2025
За год реально
Пацелуйнитуда• 09 января 2025
Читайте більше. Постійно треба.
Тішуся неперетішуся• 09 января 2025
Яка мова? Ви в середовищі?
Чарочка діда• 09 января 2025
Англійську довго, бо вчила ще зі школи.
Інша мова європейська за 1 рік до b1 з 0.
Італійська за 2,5 роки b2.
Але це третя іноземна мова для мене і я займаюся періодами набагато більше ніж ви. Плюс дивлюся Нетфлікс італійською, читаю.
При вашому темпі Вам треба ще роки 2,5-3.
Можна зменшити строк, якщо і інтенсивність збільшити. Я в пікові моменти займаюся 2 години на день. А був період, що 5 годин на день. І так, я працюю 8 годин) мені здається у вас мало мови, тому такий повільний прогрес. І англійська - одна з найлегший мов, насправді. Кращий результат мав би бути ніж умовно з німецькою, італійською чи португальською.
автор Виниловая пластинка • 09 января 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Яка мова? Ви в середовищі?
Англійська
Ні, не в середовищі
Тюрюнь_Тюнь• 09 января 2025
Язык это всегда долго и тяжело. Вы только в начале огромного пути
Ответ дляЧарочка діда
Англійську довго, бо вчила ще зі школи.
Італійська за 2,5 роки b2.
Я ще почала читати прості книги і дивлюся короткі відео. 5 годин я не можу займатися, це нереально)
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, я розумію. Цікавий реальний досвід і поради, що змінити, чого додати.
Чарочка діда• 09 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Реально) в добі 24 години. Вам скільки років? Не ображайтесь, але прогрес у Вас, правда, повільний. В мене була така знайома, що вчила англійську для міжнародної компанії. Вчила 4 роки + потім мала вчити всю бухгалтерію англійською ще 1 рік. Вона зірвалася на останньому етапі. Мені було дуже шкода її сил, грошей і часу. Ви втратите скоро мотивацію і кинете. Вам треба пришвидшитися. Це моя особиста думка
Пліткарка• 09 января 2025
Преподавательница немецкого выучила язык до с1 за 8 месяцев. Но это был для неё уже 5 язык. То есть она понимала структуру языка , и самое главное, как его учить.
Капризуля• 09 января 2025
Коде рік обіцяю собі,що візьмусь за вивчення мови
Почитала коментарі, ну його, не готова по 5 год в день витрачати на мову
Ответ дляЧарочка діда
Мені 40, вчу 9 місяців, але вчила мало. Школа колись була звісно, як у всіх)
Діти, сімя, зобов´язання, сон , спорт, це те, на що теж потрібен час. Я мовчу про побут, догляд. Тому 5 реально, якщо лише ти сам . Моя думка, може й не так
Чарочка діда• 09 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну за 9 місяців результат непоганий. Я думала, що 2 роки ви до А2 вчили. Якщо так, то все непогано. За 1,5 роки вивчите) не кидайте, будь ласка, і удачі вам!
Ответ дляЧарочка діда
Дякую
Кондуктор маршрутки• 09 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Англійська
Ні, не в середовищі
Если сейчас А2,то год реально достаточно
Древо жизни• 17 января 2025
Где-то 2 года непрерывного многочасового изучения. Толчок лично мне дали книги Grammar in use и MyGrammarLab Intermediate. После того, как временные формы и грамматические конструкции заняли более-менее прочное положение , я через не хочу стала слушать иностранную речь на ютубе. Вначале хотелось послать все к черту и вкл субтитры, но потом втянулась. Сейчас понимаю американскую речь (британский англ мне не заходит), но с произношением беда, поскольку не было языковой практики.

З.Ы. Полгода, без выходных и лени я слушала по 4 часа. Ставила таймер и постоянно слушала анг. речь. Очень понравился сайт VOA Learning English Podcast . Я слушала подкасты, а потом читала текст.