Лика-прилипка• 01 февраля в 18:46

Куди можна на море з Кишинева полетіти?

Побачила, що є зручні прямі поїзди туди. Можливо наважитися та нарешті поїхати на моречко влітку. Страшно самій з дитиною)Порадьте
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 18:46
Куди завгодно.
из желе я• 01 февраля в 18:46
Вы цену на тот поезд видели? А так, стандартно: Турция, Египет
всемВсёИмного• 01 февраля в 18:47
Самолёты с Кишинёва летают по всему миру.
Жерица ночи• 01 февраля в 18:48
Летала из Кишинева в Испанию, Турцию, Египет на море.
Планшетница• 01 февраля в 18:51
Куди завгодно, кажу як турагент
автор Лика-прилипка • 01 февраля в 18:52
Ответ дляиз желе я
ціну бачила. 2900 квиток - те саме, що до хелму та потім інтерсіті до Варшави
автор Лика-прилипка • 01 февраля в 18:53
Ответ дляЖерица ночи
о. через кого літали? бо я шукаю, але щось пропонують усі варіанти, де від аеропорту до готелю 100 км, а я не хочу стільки часу на дорогувитрачати((
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 18:54
Ответ дляЛика-прилипка
1579 флікс бас
Жерица ночи• 01 февраля в 18:56
Ответ длявАлнуюся сильнА
1579 флікс бас
Ага, прям одинаковый комфорт в поезде и автобусе )) В поезде лег и лежи, или сиди, или иди пройдись. Минимум времени на границе. И сравнили с автобусом. То 7, то 16 часов на границе.
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 18:56
Ответ дляЛика-прилипка
Джоін ап. Не прикалуйтесь
Повно різних турів
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 18:57
Ответ дляЖерица ночи
Їхала в жовтні дві години на кордоні, назад черги не було
Ходити мені не треба
Ми молоді
автор Лика-прилипка • 01 февраля в 18:57
Ответ дляЖерица ночи
це точно, краще переплатити, але поспати з дитиною нормально в поїзді
Светка-пипетка• 01 февраля в 18:59
Ответ дляЛика-прилипка
Только стоимость тура на 10 тысяч выходит дороже
Жерица ночи• 01 февраля в 18:59
Ответ дляЛика-прилипка
Куда? Ну так покупайте тур в город с морем, чтоб недолгий трансфер был. В той же Турции, Египте это реально. В Испании часа 1,5 до отеля ехали от аэропорта Барселоны.
Жерица ночи• 01 февраля в 19:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ходити мені не треба
Ми молоді
Я рада за вас, хотя сильно сомневаюсь. А моя подруга в сентябре 16 часов простояла, тоже Фликс бас. Ей легче от того, что вы 2 часа простояли, должно быть? А у подруги автобус летом около Житомира сломался, 4 часа сидели на обочине ждали замену. Плюс граница, конечно.

Потом после того автобуса 2 дня отходить нужно.
Задираю носа• 01 февраля в 19:08
Ответ дляЛика-прилипка
До Варшави вже 4800 потяг, нижче тема
Турагенція Tourdream• 01 февраля в 19:12
На літній період з перельотом з Кишиніва є пропозиції на такі курорти, як Туреччина (Анталійське та Егейське узбережжя), Іспанія (Коста Брава, Коста Дорада, Коста Бланка, Майорка), Чорногорія, Албанія, Греція (Крит, Халкідікі), Кіпр, Туніс, Єгипет.

Потяг до Кишиніву зручним у плані стиковок з перельотами назвати важко. Але звичайно у плані комфорту комусь потягом буде зручніше.
Як альтернатива, ще їздять туристи потягом до Одеси, а звідти трансфер у аеропорт Кишиніва
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 19:14
Ответ дляЖерица ночи

Ну ок. Їдьте на поїзді 🤷‍♀️що ж поробиш, як у вас так
Пацелуйнитуда• 01 февраля в 19:20
Ответ дляЛика-прилипка
Лучше уже автобусом, 1080 билет, и ехать меньше и прямо в аэропорт привозит, и много вариантов по времени, а поезд с Киева например ездит через день и если вылет ночной или утренний, то что делать столько времени до вылета?
Пацелуйнитуда• 01 февраля в 19:21
Ответ дляЖерица ночи
В Молдову нормально на границе, это не Польша
Пацелуйнитуда• 01 февраля в 19:22
Ответ длявАлнуюся сильнА
1579 флікс бас
1080 Галтранс
автор Лика-прилипка • 01 февраля в 19:27
Ответ дляТурагенція Tourdream

Але мені казали, що все таки дорожче тури з Кишинева, це так?
Парасюха• 01 февраля в 19:29
Щойно повернулась з Дубай через кишинів✌️
Це топ, автобус дуже швидко легко, відразу в аеропорт, квитки дешеві
11 год + 5 год
вАлнуюся сильнА• 01 февраля в 19:32
Ответ дляПацелуйнитуда
1080 Галтранс
Тим більше
Турагенція Tourdream• 01 февраля в 19:44
Ответ дляЛика-прилипка
Це не так, не можна однозначно сказати, що з Кишиніва дешевше, чи дорожче. Бо треба дивитися та порівнювати конкретні напрямки, дати, готелі. Може бути, що один й той самий готель на якусь дату буде вигідніше з Кишиніва, а на іншу, з Катовіце, наприклад.
Та ще додавати вартість дороги до аеропорту.
Я вже не раз писала тут у темах, що наприклад з Румунії, зокрема з Бухаресту бувають дуже привабливі пропозиції. Але коли починаємо складати логістику, наприклад з доїздом до аеропорту з Києва, то виходить по вартості так на так з вильотом з того ж Кишиніва.
Взагалі зараз знайти тур, це така об´ємна робота - знайти підходящій готель, порахувати його з вильотом з різних країн, додати вартість проїзду до аеропорту.
ФФФФристайла• 01 февраля в 21:08
Ооо, тільки вчора акція була по 5€ авіа Кишинів- Афіни.
Зайдіть в скай ап, гляньте.
Katarinka_35• 01 февраля в 22:08
Занзібар, Шрі-Ланка, ОАЕ, Мальдіви. З прямими авіарейсами з Кішиніва. Самий бюджетний зараз Египет, але прохолодно
Губи до вух• 11 февраля в 02:00
Ответ дляKatarinka_35
Прямой из Кишинева в Мале? Что вы употребляете?