бифидобактерияЖоржик• 09 января 2025
200 г віскі день через два це алкоголізм?
Власне це і все питання .
Не цілуюсь з бодуна• 10 января 2025
Ответ дляCаванна
У вас часто каша? Бо ми з чоловіком, якось мясо на сковороді любимо
це як приклад
чи от сьогодні на вечерю млинці з медом та сметаною. до чого б тут було вино?
Ответ дляЛамборджини
Я ушла от бывшего ещё перед войной. У него в жизни был период серьёзного алкоголизма задолго до нашего знакомства. С его слов ’пробухал половину стоимости Ланоса’, в 2000-х. Был почти трезвенником лет 10, а потом... опять забухал. Да так, что его начальник при мне завел серьезный разговор насчёт пива каждый день ’потому что жарко’.
В отличии от него, я ’ангела в углу’ не видела. Это стало последней каплей.
Пишите в лс
Ламборджини• 10 января 2025
Ответ дляПеченюшка
Ті, хто пишуть про бокал сухого або 20-50г коньяку, ви брешете чи навіщо взагалі п´єте?
70-100 г міцного спиртного йде тільки на пропитку коржів для торта, а мінімум 200-250 г вина для кокована)))
Не переводьте пляшки!)
Я на ліках від хронічної хвороби, вони сильно знижують стійкість до алкоголю. Було якось, 3 по 50 горілки - і я в хлам((
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляПеченюшка
Не переводьте пляшки!)
От реально , ви озвучили мої думки. Шо таке 29 г коньяку ? Це типу шо? Ляпнула на дно стопочки чи як ?
Маячня якась .
Печенюшка• 10 января 2025
Ответ дляCаванна
Ви смішна
Хай буду смішна, але мій вердикт однозначний - в цій темі алкашів і близько нема!)
За це і вип´єм!!!😆
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляПеченюшка
За це і вип´єм!!!😆
Гранд мерсі , роблю реверанс .
Оце б ще чоловік мій був такої думки .
Але дитячі травми вони такі … боротись важко .
До прикладу , якщо в дитини виступ, чи змагання , чи скажімо у нас похід в театр , на концерт. Я не пью . Абсолютно @лять спокійно.
То кому я заважаю в інші дні??
Оце б ще чоловік мій був такої думки .
То кому я заважаю в інші дні??
Печенюшка• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Маячня якась .
Наливала в бокал, щоб потім у руках прогріть і кінчик сигари вмочить, а потім сидіть перед каміном покурювать і смакувати коньяком... Бац! Рука дрогнула і на стіл пролилося...
Всьо, кінець красивому вечору. Сиди тепер, лизькай ті 20г, бо коньяк стоїть, як половина Ланоса. Печальна історія, наче коротка дорога до того самого алкоголізму(
Козяка-маляка• 10 января 2025
Я думаю, что зависимость уже. Вы можете не пить эти дни и не думать о том, чтоб выпить?
Себя я уже причислила к алкоголикам и вот начала брать себя в руки. Сегодня у меня 6 трезвый день, пока норм, думала будет хуже. Цель пока 21 день, типа новую привычку выработать
ЭтаваНиМожетБыть• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Починаю пити з 19:30 до 22:30.
Випиваю три коктейля 65 г віскі + 200г коли.
Ну десь один коктейль за годину. І лягаю спати. Встаю зранку абсолютно нормальна . Голова ясна, похмілля не має . Нормально весь день працюю. Потім два дні алкоголь не пью.
Чоловік каже шо в мене проблеми з алкоголем .
Сказав не пий нічого три місяці що б довести що ти не алкоголічка. Сказала «Добре» . Не пила і навіть не нюхала 4 місяці.
Він наче заспокоївся . А оце знов почав свою музику …
А что вам мешает не пить ? Или по субботам только например
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Можу не пити. Я ж писала . Чоловік просив три місяці не пити. Я не пила 4. Дні в блокнотику не викреслювала . Коли є якісь цікавіші заняття , певно шо я можу не пити. Коли їдемо в гості і я за кермом, коли , в театр, чи на концерт, у філармонію, в дитини змагання . Та купа випадків коли є важливіші заняття .
Але !!! Коли я вдома , все всім зробила , вже вечір , і я вже нікому нічого не винна , чого я блін маю ховатися чи почуватися винною що я хочу випити той грьобаний коктель. І, о Боже ! Да ! На один а три.
Та бля 🤦♀️
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нічого не заважає . Просили довести шо я можу не пити. Я довела .
Ну це як : а шо вам заважає не читати книги?
Ну в принципі нічого. Але просто іноді коли у вас вільний час вам хочеться їх почитати … ..
Козяка-маляка• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та бля 🤦♀️
Те, що чоловік не має виймати вам мозок, то однозначно і не обговорюється.
Щодо алкоголю, то самі дивіться. Я просто реально дофіга вливаю в себе, і тягне. Якщо ви не бачите проблеми, то нехай чоловік іде до психолога і розбирається зі своїми тарганами.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У меня тоже папа пил , я понимаю вашего мужа . А вас нет.
Психологічка• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Починаю пити з 19:30 до 22:30.
Ну ваші відгуки про ваше нормально необ´єктивні. Вам може здаватися шо все нормально. А реакції заторможені, як і мовлення. Ви просто можете за собою не помічати
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Коли у нас якісь гості, чоловік напивається так що не памʼятає хто його до ліжка доніс .
А я як пила три коктеля так і пью не залежно від події і ситуації . І все контролюю при цьому .
Так шо я не певна хто з нас більший алкоголік . Я , яка так би мовити в системі але нікому не шкоджу , чи він який рідко але капєц як мітко 🤣
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляПсихологічка
А чиї обʼєктивні ?
Так розібратися то всі оцінки в цьому світі субʼєктивні … Шо будемо робити?
Як розібратися то з роботи не звільнили, премію платять , то мабуть влаштовують мої реакції .
Психологічка• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А чиї обʼєктивні ?
Вашого оточення. Співробітників
бифидобактерияЖоржик
• 10 января 2025
Ответ дляПсихологічка
Вашого оточення. Співробітників
Я вам написала вже . Якщо не звільняють , догану не виписують , премію дають то певно все всіх влаштовує 🤷♀️
Зараз з кадрами важко тим паче . Тіки тссс…
Хлопаю ресницами• 10 января 2025
Попробуйте 2 недели не пить. Если не сможете - да, алкоголизм.
З.ы. дочитала. Нет, проблема мужа, а не ваша
ЭтаваНиМожетБыть• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я не имею в виду что кто-то из Вас алкоголик. Мне просто в принципе не понять зачем пить вне застолья. 200 грамм это же много достаточно для девушки. Мой муж может столько выпить но в нем 100 кг.
Почемучка• 10 января 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Починаю пити з 19:30 до 22:30.
Бытовое пьянство. Ещё не алкоголизм, но уже не очень далеко до него.
Муж будет гундеть все равно
Почемучка• 10 января 2025
Ответ дляCаванна
Я навіть при своєму максимальному алкоголізмі такого собі не дозволяла, це було в перші дні війни, дуже страшно було, я просто пила стакан вина і йшла спати
Максимальный алкоголизм?
Это как?
Стакан вина, если 200 грамм сухого - это вообще ни о чем
Это как?
Кидстаффовна• 10 января 2025
Якщо ви без цього не можете, маєтесь поки не вип´єте, то так- алкоголізм.