КондуктЕр тролейбуса• 10 января в 08:33

Після сну на животі змістилась щелепа((

Не так щоб сильно, але відчувається. і не може відкрити широко рот, тільки трохи((
Що робити?((
Советничаю тут• 10 января в 08:34
Дитина чи хто? До лікаря, щоб виключити вивих
So_so• 10 января в 08:34
Поищите гнатолога у себя
автор КондуктЕр тролейбуса • 10 января в 08:35
Ответ дляСоветничаю тут
В мене. Зараз розмасажовую і трохи пропускає, але дискомфорт є
Бабуся мороз• 10 января в 08:42
до челюстного хірурга, вправить за секунду
А_я_ЛОЖУ!• 10 января в 08:48
Натисніть по бокам щелепи пальцями (де щелепний суглоб) несильно і тримайте так пальці, повільно відкрийте і закрийте рот.
julia-678c• 10 января в 08:49
Это после 1 раза у вас так?
автор КондуктЕр тролейбуса • 10 января в 08:51
Ответ дляjulia-678c
Это после 1 раза у вас так?
Ага(
Хоча колись вже був період коли не могла широко відкрити рот, але тоді це не було так різко вираженою
Борода• 10 января в 09:35
В травмпункт челюстно-лицевой, у меня было аналогично, позвоните в скорую и узнайте по какому адресу в вашем городе , секунду всё сделают
Там выше вам писали где нужно нажать, ноерсльоиу человеку это сложно будет понять