Кили и Манджаро• 10 января в 10:46
Дівчата, підкажіть з PayPal
З США маємо отримувати переказ коштів. Хочемо скористатись PayPal. Я зареєструвалась, привʼязала гривневу карту - чи є певні обмеження по сумі?(у нас умовно 200$)
Яка комісія при виведенні коштів?
Читала, що є блокування...
Буду вдячна за допомогу!
Яка комісія при виведенні коштів?
Читала, що є блокування...
Буду вдячна за допомогу!
Анти-анонім• 10 января в 10:49
Это личный перевод? Да, могут сначала заблокировать, до выяснения. У меня первые платежи все блокировали, правда не укр.карта.
Джем Шакіри• 10 января в 10:58
Виводьте на карту частинами, сумами менше 5 тис. Я виходжу по 120 дол на день. Комісії немає, але є подвійна конвертація, тому суму отримаєте трохи меншу.
Кили и Манджаро
• 10 января в 10:58
Ответ дляАнти-анонім
Так, переказ коштів від друзів. Не компанія.
ДаЗдраПерма• 10 января в 11:10
Перекази надходять на пейпал та виводяться на карту моно без проблем, ттт
Без комісій
Кили и Манджаро
• 10 января в 11:18
Дякую!
Яка карта у вас привʼязана до пейпал - гривнева чи валютна?
Чи це не суттєво?
Кили и Манджаро
• 10 января в 11:18
Ответ дляДжем Шакіри
Дякую!
Тобто виводити варто на гривневу карту, не на валютну?
Кили и Манджаро
• 10 января в 11:20
Ответ дляДаЗдраПерма
Без комісій
Дякую!
Чи це не суттєво?
ДаЗдраПерма• 10 января в 11:56
Прив´язана і та, і та. Для мене несуттєво, в пріоритеті виводжу на гривневу, мені так зручніше
Джем Шакіри• 10 января в 12:06
Ответ дляКили и Манджаро
Дякую!
Немає різниці, на доларову буде подвійна конвертація, на гривневу не дуже вигідний курс. Виходить однаково. У мене дві карти прив´язано, перевожу на яку зручніше.