квиток куплений + чемодан 10 кг, треба цей багаж здавати чи його можна брати на борт літака з собою? Буду вдячна за відповіді.З повагою до всіх.
justanicon• 10 января в 11:25
Зазвичай, якщо написано cabin language - це те, що можна брати в салон. Checked-in language - цей потрібно здавати.
Success2013• 10 января в 11:36
Ответ дляkindly
Дякую за відповідь! Зараз подивилюсь в додатку
будьте внимательны с Визами,гейты проверяйте.Могут дать одни,потом изменить.