Попалось в ТГ видео ведущего из орла и решки, он сейчас служит
Результат:
вже голосів:
43 (67.19%)
Никакие
19 (29.69%)
Пушкин, Чайковский
2 (3.13%)
Все
0 (0%)
Гейне, Бетховен
Mrs.Ochmonek• 10 января в 12:54
У нас всі пам´ятники , пов´язані з москвокультуркою - це мітка ворога. Це так як Z написати на будинку чи машині. Наче просто літера латинського алфавіту, але насправді дуже конкретний символ.
Ответ дляdulenok
считаю, что никакие памятники сносить не нужно, нужно ставить новые, как и новые имена давать новым улицам, зданиям, метро и т.д...Пусть нас судят потомки, а не современники.
Насчёт переименований улиц, это просто треш, в Одессе просто всё попереименовывали
Ответ дляdulenok
Полностью согласна с Вами. Это наша история, какой бы она ни была: плохая или хорошая, осталась бы в назидание потомкам, чтобы они сделали свои выводы сами.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 12:55
Ответ дляdulenok
Вам Бучі, Маріуполя , Ізюма не достатньо, щоб зробити оцінку зараз? Потрібні нащадки?
Mrs.Ochmonek• 10 января в 12:56
Ответ дляrybka21
Ну напевно дивно було б залишити в Харкові московский проспект
Гордон і в Києві хотів залишити в 2015 чи 16 році : чи не єдиний голосував проти перейменування
Mrs.Ochmonek• 10 января в 12:58
Ответ дляdulenok
мне сейчас достаточно, но через 300 лет об этом никто не вспомнит
Ми і через 300 років знаємо, що таке Батурин, і про всіх вирізаних його мешканців включно з немовлятами, Петром першим ’євро- московитом’.
СвітланкаОК• 10 января в 13:02
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але ж бачите, не вберегло це знання від формування великого пласту «какая разніца». Деяким людям хоч ноги відріж, а на вєлікую рузькую культуру будуть слину пускати.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:02
А ще ганьба Кличку за досі консерваторію імені Чайковського. Точно як в Москві щоб було. І ректора Консерваторії русофіла вибрали без виборів , а Кличко його ще й нагородив. Викладачі з про українською позицією звільнилися чи були звільнені. Самий центр Києва.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чайковский совок или коммунист?
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:05
Ответ дляСвітланкаОК
Багато хто забув історію, і все для цього робилося. Та і зараз - злиття історії України із світовою в один предмет, це робота в тому ж напрямку.
СвітланкаОК• 10 января в 13:05
Ответ дляMrs.Ochmonek
Погоджуюсь, маячня. Не будуть знати ні того, ні іншого.
СвітланкаОК• 10 января в 13:07
Ответ дляАnnеt
Чайковский совок или коммунист?
Представник вєлікой рузькой культури, на яку надрочують ватніки. І цього цілком достатньо для бана.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:07
Ответ дляАnnеt
Чайковский совок или коммунист?
Підданий рос. імперії, який обожнював свого русского царя. А якби європейці почитали його відгуки про європейську музику тих часів )))
СвітланкаОК• 10 января в 13:07
Ответ дляАnnеt
он представитель мировой культуры.
Ну канєшно, расєя ето ж весь мір!!
СвітланкаОК• 10 января в 13:09
хуйло до речі теж політичний діяч світового масштабу, цікаво, патрети вже повісили собі шанувальниці?
СвітланкаОК• 10 января в 13:09
Ответ дляАnnеt
мы про Чайковского? он - мировое достояние человеческой культуры.
В частині кацапських вишкварок і хахлушок-подпєвал )))
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:09
Ответ дляАnnеt
Чайковский совок или коммунист?
Насправді, не важливо, що не комуніст. Просто той, хто відноситься до раша культури. І ви можете сказати, чому не просто Консерваторія, або чому не імені Верді чи Пуччіні?