задумчивая мордочка• 10 января в 18:16
Чи є ще в Києві новорічні локації в центрі?
Суть питання в чому. Записані на завтра на екскурсію. По плану був костел Святого Миколая, Мілкбар, головна ялинка, Хрещатик, Поділ. Костел зможемо оглянути тільки ззовні, Мілк бар ввдміняється, бо вже локацій нема, ялинки теж нема. Чи є тоді сенс їхати з підлітком?
задумчивая мордочка
• 10 января в 18:22
Ну я так розумію, крім як прогулятися по Хрещатику й по узвозу, більше там підти нема куди🥺
Форс мажор• 10 января в 18:26
Ответ длязадумчивая мордочка
А зачем вам те новогодние локации? Киев красив в любой сезон и при любой погоде ❤️
Шкала Радощів• 10 января в 18:27
На ВДНГ розпал свят.
А в центрі і 1 січня нічого не було! Біля головної ялинки нічого (крім 2-3 маленьких палаток) ніяких атракціонів або розваг.
А відмінити екскурсію або змінити її ви можете?
задумчивая мордочка
• 10 января в 18:28
Ответ дляШкала Радощів
На ВДНГ розпал свят.
Відмінити ще можемо. Просто не знаю чи варто їхати. Щоб і малому цікаво було
ЖенаАйтишнеГа• 10 января в 18:57
Ответ длязадумчивая мордочка
Мої діти в захваті від ковзанки на ВДНХ, каталися ввечері- там все сіяє.
Хтомолодець? Я!• 10 января в 18:58
Ответ дляПишу з калідору
В неділю були на ВДНГ, все в розпалі
Там чудово, особливо качелька екстрім)))
Хтомолодець? Я!• 10 января в 18:59
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Да. Там круто, діти були задоволені)
задумчивая мордочка
• 10 января в 19:11
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Але туди не їдемо
А я нівроку• 10 января в 23:57
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Яка ціна