Пік Антна• 10 января 2025
Зраджують тільки чоловіки чи і жінки?
Останнім часом почала помічати як часто всі говорять що чоловіки зраджують, це у фільмах показують, а жінки страждають, але читала і інформацію що жінки зраджують не менше але приховують краще, як ви думаєте яка таки правда ?
ТаЕщеОптимистка• 10 января 2025
Вот женщины повыезжали, нашли себе европейских принцев, а мужья дома, неужели нет таких в вашем окружении?
Мать драконов• 10 января 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
вы думаете они еще сойдутся со своими мужьями?
ПодругаМужа• 10 января 2025
У меня два любовника, я не считаю что я изменяю, я считаю что это просто шалости) и вообще я никогда не была верной) ну то есть на меня можно положится в жизни во всем, но либидо очень высокое просто, очень люблю трахатся
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Коли жінка зраджує то це стає дуже видно.Навряд чи приховаєш що повністю охолола від свого чоловіка.По жінкам набагато більше це видніше ні ж по чоловікам.Аля я категорично осуджую зраду любої зі сторін.
ПодругаМужа• 10 января 2025
Ответ дляКраля-Галя
У меня есть любовник, но изменой я это не считаю. Так, хобби.
Какпец сестра, не видела вашего клиента написала тоже самое
ПодругаМужа• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Наивный мальчик)
Сало не люблю• 10 января 2025
Ой, я такая ленивая, что хрен пойду налево. Это же нужно встать, куда-то идти, что-то делать.
Девальвация• 10 января 2025
Ответ дляКраля-Галя
Я тоже считаю, что секс на стороне не является изменой
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПодругаМужа
Наивный мальчик)
Ну хіба що живеш з повним лошарою забитим який нічого не соображає то можливо він нічого не буде бачити.
ТаЕщеОптимистка• 10 января 2025
Ответ дляМать драконов
Нет конечно, из моего окружения 3 пары, уже вместе не будут((
А шо сталося?• 10 января 2025
Ответ дляДевальвация
А что по вашему считается изменой?
ПодругаМужа• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ахха это ты можеш жить с женщиной у которой параллельно еще один член и никогда не узнаешь) или знаешь когда рога уже дверь задевать будут
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Бачите.Всі думають що ніхто нічого не дізнається і не побачить і що всі дурні.А на ділі виявляється що всі про все дізнаються.Нічого хорошого з цього не буде.Для чого одружуватись з кимось і потім обманювати цю людину все життя?Для чого це робити?
Девальвация• 10 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
А что по вашему считается изменой?
Когда разрушают твою жизнь, уклад жизни, все что вы строили и добивались вместе ... и не всегда это связанно с сексом.
А правильно организованный секс на стороне, без последствий для пары - это компенсаторика недополученного))
Кукарикуууууу• 10 января 2025
Ответ дляКраля-Галя
спасибо за мысль
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляДевальвация
Як правило це завжди приводить до поганих результатів.Можливо не варто в такому разі взагалі одружуватись?
verschwommenheit• 10 января 2025
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Девальвация• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Не всегда)
Краля-Галя• 10 января 2025
Ответ дляverschwommenheit
Удалено администрацией...
Её кот в состоянии сам вылизаться
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляДевальвация
Не всегда)
Так давайте тогда перейдем к другому вопросу. Если человек хочет заниматься развратом для чего ему создавать с каким то человеком семью и рожать детей?Для чего?
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляКраля-Галя
Её кот в состоянии сам вылизаться
У кота шершавый язычок, не сойдет. Нужно язычок гладенький.
Не пириживай• 10 января 2025
Ответ дляМать драконов
Та божечки.
Знаю пару
Вона в Німеччині
Він в Україні
Вона там не нудьгує.
Він тут.
Але як раз на пів року зустрічаються, то така любов, така любов....
Знаю пару
Вона в Німеччині
Він в Україні
Вона там не нудьгує.
Він тут.
Не пириживай• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Та нічого собі!
Ти ще й психолог!
Сало не люблю• 10 января 2025
Ответ дляverschwommenheit
Удалено администрацией...
Так это нужно идти в душ, трусы снимать. Неее. Очень сложно.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Та божечки.
Знаю пару
Вона в Німеччині
Він в Україні
Вона там не нудьгує.
Він тут.
Знаю пару
Вона в Німеччині
Він в Україні
Вона там не нудьгує.
Він тут.
Після того як вона зригнула в Німеччину без нього.Він якби був нормальним чоловіком закінчив би з нею і сказав їй до побачення.Це був би дуже розумний чоловік.
Не пириживай• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ти , головне, пам´ятай...
Якщо людина знає про все, то не знає нічого.
Це якраз про тебе.
Не вийде з тебе кота породистого.
Це якраз про тебе.
Не вийде з тебе кота породистого.