Проработник• 10 января в 21:22

Почему я не могу кинуть чат в архив в телеграме?

Могу кинуть только группы,паблики
ОленаЯ• 10 января в 21:30
А як чат з Архіва витягти?
Несу добро людям• 10 января в 21:53
Ответ дляОленаЯ
А як чат з Архіва витягти?
О, мне тоже интересно. Я случайно кинула группу и теперь не знаю как достать из архива.
Не обижаюсь• 10 января в 22:05
І чати в архів, також як і групи переміщаються. Повернути - зажати чат- з ліва зверху три крапки- Розархівувати.
автор Проработник • 10 января в 22:10
Ответ дляНе обижаюсь
не выходить,тільки группи можу,айфон
ОленаЯ• 10 января в 22:13
Ответ дляНесу добро людям
Я чат з чоловіком в архів якось кинула випадково, дуже незручно.
Не обижаюсь• 10 января в 22:13
Ответ дляПроработник
не выходить,тільки группи можу,айфон
Може на айфонах і не так, у мене андроїд, свапаю вліво і готово, що чати, що групи.