Нога на ногу• 10 января в 23:29
Як у вас проходить вечір п´ятниці?
В мене так
До цього з´їла три тарілки гречаного супу
Захекалася читать• 10 января в 23:30
Так як у вас проходить вечір пʼятниці в мене проходить вечір кожного дня. Лише суп на вечерю не їм.
Невидимка Майя• 10 января в 23:31
Зїла баночку ікри яка ще лишилася з нового року і баночку мідій з атб (мідії не смачні) шліфанула колою🙈
Нога на ногу
• 10 января в 23:33
Ответ дляСаджу все зарання
тема про вечерю?
була лазанья та рожеве вино
Так)
Мальчун-задирун• 10 января в 23:33
Нога на ногу
• 10 января в 23:34
Ответ дляМальчун-задирун
Допила шампань з Нового року. Лежу біля каміна . Заказада трусів ВС)) засинаю практично
Воно вже було відкрите те шампанське?
Из Виа-гры• 10 января в 23:34
Напилася глінтвейну з подругою, тепер розбираюся з годинником, подарованим чоловіком.
Мальчун-задирун• 10 января в 23:34
Ответ дляНога на ногу
Воно вже було відкрите те шампанське?
Закрите 2 раз. В мене є спец корок
Нога на ногу
• 10 января в 23:35
Ответ дляМальчун-задирун
Закрите 2 раз. В мене є спец корок
Я б відразу випила
Христя в тiстi• 10 января в 23:35
Ще не вечір, їм роско, чекаю чоловіка, будемо ялинку розбирати
Мальчун-задирун• 10 января в 23:35
Ответ дляЛЮБА
Смотрим с котом кино , без еды . Хотя испекла 2 рулета бисквитных ( крем сливки + малина )
Коли вас не читаю. У вас щавжди якісь тортики. Ви така молодець
Мальчун-задирун• 10 января в 23:36
Ответ дляНога на ногу
Я б відразу випила
Я бокал випила і чоловік ковток. Лягли спати в 00:20. В мене алкоголь стоїть без проблем, весь бар забитий((
Отчебучкина• 10 января в 23:38
Дивимся з мужем кінчик, сіністертпожиратель душ! Я вийшла на перекур
Христя в тiстi• 10 января в 23:38
Ответ дляЛЮБА
Я Наполеон зафигачила
Ангел-предохранитель• 10 января в 23:39
Ответ дляМир Мир Мир!
В лікарні з донькою
Одужання як найшвидше
палка-копалка• 10 января в 23:39
Ответ дляМальчун-задирун
Зашла, думаю дай полюбуюсь на камин (люблю их, особенно хорошо декорированные). И что я вижу? Обогреватель ’Огонёк’, как у подружки из детства, ноги, и телевизор с картинкой горящих дров.
Господи. Дай сил.
палка-копалка• 10 января в 23:40
Ответ дляНога на ногу
Воно вже було відкрите те шампанське?
И выпито.