Оце фіфа• 11 января 2025
Не дав грошей на операцію. Чи стали б ви продовжувати стосунки?
З дитинства маю поганий зір, ходжу в лінзах.
Скоро день народження. Запитав, що хочу в якості подарунку.
Сказала про лазерну корекцію, вартість зараз десь під тисячу доларів.
Про мій поганий зір знає.
Сказав, що це занадто дорого і я можу заробити сама.
Я - то можу, але у мене зарплата 25 тисяч. Хвора родичка, яку я утримую (догляд, ліки. Оренда. У нього дохід 80 тисяч а може і більше в місяць. Своя квартира і в Києві, і у Львові.
І це ж подарунок.
Відчуваю себе так, ніби не можу на нього покластися. Хіба це буде сімʼя? Якщо якісь проблеми, він так само залишиться в стороні?
Яка ваша думка?
Про мій поганий зір знає.
І це ж подарунок.
Яка ваша думка?
КвартираЧья• 12 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Тоді він міг би почати відкладати разом з автором на операцію, а не казати, щоб сама заробляла. Це була б любов.
Вибачте, але чого він має разом з нею відкладати їй на операцію, в них спільний бюджет і вона його співмешканка/жінка?
Після війни і квіти не буде кому дарувати, а тут якісь фантазії про чоловіків спонсорів.
На границе• 12 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Ну я кому попало не даю и для взрослых людей три месяца это срок
Кто годами себя позволяет чпокать и ждёт когда ж придет любовь удачки вам и до свидания
Да вы можете давать кому хотите и когда хотите. Или не давать . Но мало кто может серьёзно влюбиться через пару месяцев знакомства. Это период , когда люди друг к другу присматриваются, а не от большой любви сгорают. А тут раз и автор просит через 3 месяца знакомства подарок на 1000 долл.
Калинові вуста• 12 января 2025
если ситуация по скорой и не помог - это одно.
а тут можно очки носить , люди носят и не умирают . если линзы дорого - то очки по средствам.
Чумацький Шлях• 12 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Та не повинен він нічого, просто це дуже характеризує його ставлення до авторки. Немає у нього прагнення піклуватися про неї. У неї «любов дуже сильна», а у нього ні, от і все. Можливо, як тут пишуть, кохання зʼявиться пізніше або ні. Тому я раджу авторці прийняти до уваги цей випадок, та поки не думати про спільне майбутнє, трохи притримати свої почуття, на скільки це можливо.