жар-птица Нюра• 17 декабря 2024

Новоутворення шкіри хелп

Дівчата підскажіть хто стикався не заживає довго місце після видалення фіброми шкіри лазером, розумію що зробила велику глупість, але маю те що маю. Мала утворення на сідниці років 4,десь через рік після того як помітила його ходила до дерматолога він сказав звичайна фіброма, а тепер не заживає місце видалення. До якого лікаря потрібно звернутися тапер? Можливо хтось стикався напишіть. Дякую за відповідь.
Істеріомама• 17 декабря 2024
к дерматологу
Скляна миша• 17 декабря 2024
До того лікаря що видаляв.
So_so• 17 декабря 2024
Покажите рану хирургу
Перша леді колгоспу• 17 декабря 2024
А скільки не заживає? У чоловіка після видалення великої кератоми теж довго не заживало, місяці два. Оглядав лікар, що видаляв.
автор жар-птица Нюра • 17 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не заживає місяць сочиться сукровиця, воно глибоченьке, сама фіброма була така фіброзна капсула, і після видалення залишмлася така ямка глибоченька. Але я її видалила без гістології то трохи стремно
ОдинРазНадетое• 17 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Якщо глибоченька тому й не заживає швидко. І ще. Чим товстіша шкіра на ділянці видалення, або великий жировий шар, тим довше загоюється рана. Якщо місце не запалюється, не болить, просто підтікає лімфа, то все гаразд. Хіба що перестрахуйтеся банеоцином чи чимось подібним. Він підсушує і знезаражує. Важливо не заклеювати рану нічим!
Перша леді колгоспу• 17 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
В мого так було, велика площа. Постійно та корка відпадала, сукровиця, усі футболки були позаляпані. Я видаляю багато родимок, але площа мала, та заживає за пару тижнів, то мене це непокоїло. Але гістологію робили, лікар сказав, що заживе. Зажило.Так, теж банеоцин юзали.
автор жар-птица Нюра • 17 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А я заклеюю, тепер не буду, засипаю банеоцином. Оце купила. Дякую пораду
Люблю Украину• 11 января в 19:41
Ответ дляжар-птица Нюра
Это нормально, на фото, 3 месяца после удаления фибромы на руке. Банеоцином присыпали каждый день?
Врач сказал заживать будет долго, потому что глубокая. И правда, больше месяца только рана затягивалась. Сейчас стянулась с боков, уменьшилась, мажу контратубексом.