БЦАшка• 11 января в 11:22

Чи робите дітям щеплення від поліомієліту - робили ІПВ чи ОПВ?

Яку робили ІПВ чи ОПВ, всі дози? Яка краще і менше побічних?
Метровий сантиметр• 11 января в 11:28
Все робили, як за календарем. Ніяких побічних ні від тої, ні від іншої
Зам. зав. Анонима• 11 января в 11:28
Всі ІПВ в складі комплексних вакцин.
У дитини аутоімунне захворювання, раньше це було протипоказання проти живих вакцин. Зараз вакцинувати неможна тільки труп, пофіг на все. Тому вирішила так. Моя дитина захищена, ціною ризиків для її здоров´я дбати про колективний иммунитет немає бажання
Мрію про космос• 11 января в 11:41
Все вакцины по плану, единственное что не делала - живая вакцина в каплях от полиомиелита. Боюсь я ее.
автор БЦАшка • 11 января в 11:51
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Всі ІПВ в складі комплексних вакцин.
Комплексні це з АКДс?
автор БЦАшка • 11 января в 11:51
Ответ дляМрію про космос
Писали отказ или делали ИПВ?
Зам. зав. Анонима• 11 января в 12:38
Ответ дляБЦАшка
Комплексні це з АКДс?
Делати Бустрикс полио.
Пытались склонить ещё и к капелькам, но я сказала, что нет, у него есть вакцина. Письменный отказ не просили
Мрію про космос• 11 января в 14:51
Ответ дляБЦАшка
Писали отказ или делали ИПВ?
Ничего не писали и не делали. Сыну сейчас 17, врач иногда говорит, что надо бы капнуть, но на этом и все.
Омлетик• 11 января в 14:51
Лише іпв, звісно. Нащо живий збудник
автор БЦАшка • 11 января в 15:05
Ответ дляОмлетик
Лише іпв, звісно. Нащо живий збудник
Медсестра сказала, у нас по віку лише ОПВ показано, коли я спитала за ІПВ..