А_я_ЛОЖУ!• 11 января 2025

Тональний легкий флюїд, похваліть свій

Шкіра суха, вікова. Фініш хочу вологий сяючий
Бюджет до 1500
Фантазерша• 11 января 2025
Ответ дляРегионщица
Що значить «зовсім не легкий»?? Він що один є ? Наприклад , кушон Діор дуже легкий , там є різні текстури -і легкі , і плотні
Значить, що на бюджет автора з Діор або Backstage або Forever і вони обидва щільні. А кушон це трохи інше ніж флюїд, про який питає автор.
Фантазерша• 11 января 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Модератор ?
Тобто вашої відповіді по суті не буде. Я навіть не сумнівалась. Можете не відповідати мені більше
Fashion4• 11 января 2025
Ответ дляРегионщица
Так , і навіть якщо є сухості на обличчі, він їх не підкреслює, як інші тональні , дає вологий фініш
Дякую ☺️
Застряла• 11 января 2025
Ответ дляФантазерша
Напевно так. Якщо він їй потрібен та ви фінансово готові до такої покупки (я так розумію це просто «хочу»), то є сенс купувати. Шанель гарна косметика, хто спробував люкс, той вже на масмаркет рівня Ламель та Глембі не повернеться.
На мою думку, краще мати мінімум гарної косметики, ніж тонну дешевого непотрібу. Сумарно по грошах те на те й виходить, але задоволення від користування різне
То мені й так перейде в користування за місяць))
Фантазерша• 11 января 2025
Ответ дляЗастряла
Тоді сходіть протестуйте, подивіться чи подобається він вам. Смаки у всіх різні. Мені сподобалось як він наноситься, не щільний і навіть в якийсь момент відчувається як занадто рідкий, але потім лягає рівно. Шкіра в мене нормальна, перекривати нічого не треба. Я рідко користуюсь тональними, як правило це коли потрібен повноцінний вечірній макіяж
В рот не ложи• 11 января 2025
Ответ дляФантазерша
Я ось такий Шанель тестувала, але не підібрала собі тон. Він по текстурі більш ніжний та прозорий у порівнянні з Діор
Як на мене, то це виключно для шкіри без недоліків, бо дуже прозорий
Залетна Я тут• 11 января 2025
Ответ дляФантазерша
Сиджу - плачу
Фантазерша• 11 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Так і є. В мене нормальна шкіра, нема чого маскувати, потрібно лише вирівняти тон. Для щоденного макіяжу мені взагалі достатньо пудри.