неДоЖиру• 09 декабря 2024

Звичайний нюдовий рожевий лак з Еви/Простор/Ватсонс..

Порадьте будь ласка.
Саме не прозорий, а типу напівпрозорий, щоб не сильно заміною було якщо трошки злізе.
Не дорогий
Директор Пляжу• 09 декабря 2024
Будь-який, який сподобається, але під нього і на нього наносьте топ/фініш/прозорий лак, що є в наявності.
Ируся-пуся• 09 декабря 2024
Беріть мерцающий, трохи з блисківками, він краще тримається, ніж просто матові чи перламутрові. А взагалі зі звичайними лаками не вгадаєш: він може бути просто старий, в´язкий та дурноватий
Пишу вірші, дорого• 09 декабря 2024
Купувала цей на Мейк ап, але такі лаки і в Єві можна купити.
Чудово лягає, не положить, кілька днів носиться.
Щоб був вигляд, як на картинці, треба наносити в 2 шари.
автор неДоЖиру • 09 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ні, з моїми тоненькими багатошаровісит не дуже працює((
автор неДоЖиру • 09 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Ні я хочу такий доглянутмй колір натурального типу - див.наступнв фото
автор неДоЖиру • 09 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дякую. Я вище скинула фото які кольори нравиться- але там мабуть гелеві. Ваш схоже подібної палітри
Пишу вірші, дорого• 09 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Мій буде світлішим, але дуже схожий на натуральний колір нігтя, доглянутий.
Зняла гелеві нігті.
Кожного дня фарбувати —немає терпіння.
А з цим кольором можна ходити кілька днів.
ХикориДикори• 09 декабря 2024
Anny instant nail brightener
автор неДоЖиру • 10 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Anny instant nail brightener
Самі робите? Красиво. Скільки в вас тримається? Звичайною змивачкою для лаку знімається?
ХикориДикори• 10 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Да, иногда крашу в два слоя, ношу до 7 дней, смывается жидкостью для снятия лака
автор неДоЖиру • 10 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Anny instant nail brightener
А де купуєте і за яку ціну, і номер кольору? Бо в нулі щост не дуже знайшла
ХикориДикори• 10 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
На нотино раньше заказывала, но вижу сейчас почему то недоступен