АБВГДейка• 12 января 2025
В Тернополі помер хлопчик під час лікування зубів під наркозом
У Тернополі під час лікування зубів помер однорічний хлопчик, — прокуратура
Лікар не дізнався інформацію щодо стану дитини та наявності попередніх захворювань, і вже під час стоматологічного оперативного втручання у маленького пацієнта почав падати тиск і згодом він помер.
Стоматологу уже оголосили про підозру.
Простоваля• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Аналізи роблять не для мами, а для лікаря🤦♀️
Так , узд серця, аналіз крові- і вони зазвичай в нормі
Найщасливіша• 12 января 2025
Ответ дляЛизочек
Моча и кровь из пальца. Больше ничего не требовали в Днепре
В Харькове не так
Organic• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
От бачите ви така ж мама.
Багато аналізів перед загальним наркозом
I дозвіл від педиатра та кіадіолога
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляПростоваля
Ні, там є інший перелік для анастазіолога.
Ответ дляПишна молодиця
Ви як стоматолог досвідчений, якої думки про лікування зубів в дитини такого малого віку?
Я детским приемом не занимаюсь. Но вариантов особо нет - лечить надо. И действительно, лечение с анестезиологом - это выход. Но должна быть нормальная подготовка, и нормально оборудован кабинет для этого
куркулиха• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Які аналізи? Не смішіть
нам лікар без алергопроб відмовлялась робити навіть місцеву анестезію. Здали, і виявилось, що на 3 з 4 препаратів у сина виражена алергія, хоча він наче і не алергік.
куркулиха• 12 января 2025
Ответ дляRemensa
Тихо, бо зараз відхватите😆
та я ще та мачуха))) повела дитині зуби лікувати в 2,5 роки, була маленька дірочка, я дуже боялась, щоб не почав зуб боліти, бо сама в дитинстві намучилась.
Від медикаментозного сну мене якраз відмовили лікарі, сказали, що швидко все зроблять і це безпечніше. Зробили дійсно все на екстра-швидкості, в 3 руки) за 10-15 хв максимум, син при цьому кричав, але одразу потім заспокоївся, в 3 роки вже лікував без криків, не боявся. ’Травми на все життя’ слава богу не сталось.
А з молодшим ми дотягнули до 6 років, коли вже сам погодився лікувати.
Якщо б повернути час назад, я б і зі старшим потягнула довше. Але не медсон точно.
Борщичок• 12 января 2025
Так тут все-таки прям халатность или неожиданная раекция организма? Горе родителям, но не всегда ж вина врачей во всем.
Ответ длякуркулиха
Ну, різні випадки є. Я своїй лікую уві сні, бо по іншому ніяк. Клініка прекрасна, лікарі супер. Діти виходили задоволені, поки я сиділа чекала.
куркулиха• 12 января 2025
Ответ дляRemensa
моя подруга також сину лікувала під наркозом і все ок.
Якщо зуб вже болів, то він же не переболить і звісно треба лікувати.
Я якось була у стоматолога, і привели лікувати дівчинку біля 3 років, як же вона бідна кричала( Це було нестерпно навіть мені, чужій людині. А лікарі не дитячі, і робили все якось занадто повільно, а може не повільно, а швидше не могли, хз.
І щоб так дитина кричала, то дійсно краще наркоз. Але з обстеженням.
Червона калина• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
Батьки теж безмозглі. Повинні знати які аналізи потрібно здати перед введенням загального наркозу.
Це стоматолог має призначити аналізи. Ми коли попали з донькою до нашого стоматолога, він перше, що запитав, чи робили вже анестезію. Сказали ні, призначив аналізи і тільки з аналізом взяв на лікування. А тут наркоз, а не просто анестезія
Столічна штучка• 12 января 2025
Вірусологи -політологи стали анестезіологами і думають що якщо здати аналізи то це гарантує не ускладнений наркоз
А поговорить?• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
Здавали. Кров вказувала на запальний процес в організмі . Лікар забив болта і дав добро
Трусиковед• 12 января 2025
Это индивидуальная реакция. Никакие анализы такую реакцию не могут предсказать. У нас стоматологии не оборудованы аппаратами искусственной вентиляции лёгких, даже если есть анестезиолог, он не сможет спасти. Где-то видела предлагают услугу дежурит карета реанимации. Не представляю сколько это стоит. Поэтому я отказалась когда ребёнку зуб удаляли, только местный наркоз.
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ дляА поговорить?
А батьки де були?
175см55кг19лет (она)• 12 января 2025
Слава богу, уехали из Украины именно из-за медицины. Не дай бог.
Нагайна• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
От бачите ви така ж мама.
Це не загальний наркоз, а седація + місцеве знеболення
Для седації, які аналізи?
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ дляНагайна
Для седації, які аналізи?
Читайте уважно що написано на фото - загальний наркоз!
Багиня• 12 января 2025
Ответ дляНагайна
Для седації, які аналізи?
Аллергопробы, как минимум.
Ответ дляТрусиковед
с мая 2024 без ИВЛ анестезиолог не имеет права работать
Блондинка в Шоколаде• 12 января 2025
Ответ длякуркулиха
Робили операцію під загальним наркозом дитині, здавали кров, сечу і кардіограму, більше нічого не просили, і тим паче якісь там алергопроби.
Яжбоматуся• 12 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
А як знати, що він непрофесійний?
Как минимум, выбирать стоматологию, где есть реанимация. Соответственно, это либо частные клиники широкого спектра, либо государственные