Намакушка• 12 января в 18:17

Клінінг, чи нормальна зарплатня?

Графік роботи понеділок-четвер
з 9 до 14-кожен день, 4 адреси ( на день по одній ). Неділя з 8 ранку до 13-30 одна адреса.
Пʼятниця/субота вихідні
39 тис грн нетто плюс часткова компенсація проїзду і бонус по анкетуванню. Тобто, десь 40, але оформлення на мінімалку. Фірму знаю, бо підробляла на них. Не робота мрії. Але ,потрібні гроші. Працюю бухгалтером на виробництві, невелике підвищення зняв податок. Говорила з керівництвом, кажуть, на моє місце знайдуться, більше платити не зможуть ( 24, але офіційно ) Альтернативу шукала або не пишуть зарплатню і треба три співбесіди пройти, або приблизно 25
Плюс дитина йде в перший клас і хочу бути вечорами вільна. Що скажете ?
Сколько_мне_лет?• 12 января в 18:19
Вы когда-нибудь раньше работали в клининге?Это не так легко,как кажется.Длч Украины зп нормальная.Вы сможете уделять время ребенку.
Путающаяся• 12 января в 18:20
Це хороша пропозиція. Залежить ще чи Ви стресостійка
Love_Love_Love_• 12 января в 18:20
Залежно на скільки часу і на що потрібні гроші, особисто я б на тому прибиранні все здоров’я втратила + не вірю в такий графік і таку зп
Зрадорозганячка• 12 января в 18:20
Зп норм. Робота важка.
автор Намакушка • 12 января в 18:20
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так, я підробляла на них у вихідні дні
Я ж описала. Зараз пропонують постійне місце
автор Намакушка • 12 января в 18:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то ви в Америці, а я в Україні
Зарплатня така, як є
За вихідний вони платили завжди озвучено
Не рахую, а вважаю• 12 января в 18:21
Які масштаби, автор?
ПесиКот• 12 января в 18:22
Нормально. Моїй сестрі в Штатах 1500 платять за таку роботу. 4 дні/тиждень по пів дня працює.
автор Намакушка • 12 января в 18:22
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Які масштаби, автор?
Це квартири, які здають подобово.
До 100 кв метрів
Сколько_мне_лет?• 12 января в 18:22
Ответ дляНамакушка
Так, я підробляла на них у вихідні дні
Звідки я маю знати,що ви саме прибиранням займалися?А,здогадатись повинна була,ну соррі.
автор Намакушка • 12 января в 18:23
Ответ дляПутающаяся
В мене зараз багато стресу на виробництві
автор Намакушка • 12 января в 18:23
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вибачте, підробляла у вихідний у них на прибиранні
Не рахую, а вважаю• 12 января в 18:24
Ответ дляНамакушка
Це квартири, які здають подобово.
До 100 кв метрів
Дуже тяжко. Мені 47, я особисто не потягну таке, нізащо. А ви дивіться на своє здоров´я.
Та_шо_ж_таке• 12 января в 18:24
Я б не пішла прибирати, бо реально оцінюю свій стан здоров´я. Один день норм, а інший не норм. Тому краще синиця в руці
Путающаяся• 12 января в 18:25
Ответ дляНамакушка
Побачила, що це квартиры подобово. Тоді це дуже добре.. Пенсії нам і так не бачити,так що погоджуйтесь. Ще й по обіді можна підробляти
Срочнокпсихологу• 12 января в 18:25
Ответ дляНамакушка
Ну то ви в Америці, а я в Україні
Зарплатня така, як є
Авторко, підкажіть, будь ласка, скільки приблизно у відсотковоому відношенні ви отримували від оплати за роботу? Останній раз за клінінг заплатила 6700, думаю, скільки клінер отримав.
Шотуткоїться?• 12 января в 18:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
Как будто не понятно
автор Намакушка • 12 января в 18:26
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Кухні в них чисті, вони не готують і там постійно не проживають
Знімають люди, які приїхали у відрядження. Іноземці.чиновники
Сколько_мне_лет?• 12 января в 18:27
Мне 48,работаю вынужденно 2 года в клининге.Зарабатываю хорошо.Но сколько так протяну,не знаю.И деньги не радуют.
Сколько_мне_лет?• 12 января в 18:27
Ответ дляШотуткоїться?
Как будто не понятно
Не понятно,может она бухом подрабатывала.
автор Намакушка • 12 января в 18:28
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я не знаю, скільки платять компанії
Шотуткоїться?• 12 января в 18:28
Почитала и задумалась. Надо посмотреть сколько у нас в городе, я б пошла за 40 тыс с удовольствием.
Сколько_мне_лет?• 12 января в 18:28
Ответ дляСрочнокпсихологу
Моя хозяйка проговорилась,что фирме она платила бы на 60% больше,чем мне.Работаю у одной частно.
Мая твая не панимать• 12 января в 18:29
У нас і 20 не платять, а бухгалтерам хоч би 10-12. Обл центр
Love_Love_Love_• 12 января в 18:30
Ответ дляНамакушка
Ну то ви в Америці, а я в Україні
Зарплатня така, як є
При чому тут Америка до здоров’я.
Йдіть працюйте, дивна якась
автор Намакушка • 12 января в 18:32
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут Америка до здоров’я.
Йдіть працюйте, дивна якась
Ок, до побачення 👋
Love_Love_Love_• 12 января в 18:32
Ответ дляНамакушка
Це квартири, які здають подобово.
До 100 кв метрів
На подобовій оренді чіткий графік?)))
Немає в подобовій такого 10000000000%
Репетиторша• 12 января в 18:32
Ответ дляСколько_мне_лет?
Расскажите подобробнее, плиз...
- что убираете (тоже квартиры? )
- уровень загрязненности какой? Регулярная или драить жир?
- хорошо платят - это как у Автора или выше?
автор Намакушка • 12 января в 18:34
Ответ дляLove_Love_Love_
На подобовій оренді чіткий графік?)))
Немає в подобовій такого 10000000000%
Ок, в Америці не має
Наче я з вами вже попрощалася
Істеріомама• 12 января в 18:34
300грн в час выходит, нормально это, особенно с вашей бухгалтерией в сравнении