Стрекоза любви• 12 января в 18:29
Вже чули від нових представників американської влади про зниження мобвіку?
Ще декілька тижнів назад Маск критикував рекомендації інших політиків про зниження мобвіку. Трамп наче теж. Представник з нацбезпека вже інше говорить.
Кожен день нова лінія розвитку подій.
Шоколадный торт• 12 января в 21:39
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляOlvia1987
Можно сколько угодно писать,стыдить и призывать,но.
За негайні мирні переговори виступають 73% українців, — опитування
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ви зараз сидите? Точно? Хочете прикол?
Я теж за мирні перемовини! Уявіть! Уявили?
Тільки от умови різні.
Ви хочете, щоб скрізь тут була раша, а я ні.
Тільки от умови різні.
Шоколадный торт• 12 января в 21:43
Ответ дляСтрекоза любви
Ви зараз сидите? Точно? Хочете прикол?
Тільки от умови різні.
Умови ставлять або сильні, або хазяйни. Або і ті і ті. А ви можете мріяти скільки завгодно.
spart-5037• 12 января в 21:44
Ответ дляСоната любви
что байден, что трамп- служат одним и тем же хозяевам.
только перед ними могут быть разные задачи.
если цель мирового правительства продолжение войны, война будет продолжаться.
окончательно делать выводы можно будет после после инаугурации трампа.
но самая большая проблема нашего общества в том, что общество все устраивает.
нет у общества запроса на мир, сохранение жизней, привлечение к ответственности виновных и так далее.
общество своими руками выбирает свою судьбу.
поэтому, все зависит только от нашего общества.
Прочитала, что готовят встречу Путина и Трампа и выбирают локацию - Москва или Ялта. Если будет Ялта, хоть Трам попьет кофе на набережной ))
Верно подмечено.
Ответ дляШоколадный торт
Тю? А я думала, що світ знаходиться в складних геополітичних процесах впливу. І, повірте, хоча ні, ви мені не повірите, прочитайте аналітику, що світ складніший ніж просто «хазяїн» чи «сильний». Є тисячі маленьких але-порізів. Які вкупі роблять велику смертельну рану. Питання тільки для кого?
Я не виключаю, що це може й бути з Україною, але, якщо цього не станеться, то моя пиха станцює на ваших кістках. Це як алегорія, не сприймайте буквально.
Шоколадный торт• 12 января в 21:49
Ответ дляСтрекоза любви
Світ-то складніший, тільки у нас є хазяйни, які за нас вирішать нашу долю, якійсь Бразилії чи умовно Індії ми не потрібні в не цікаві. Не станцює ні ваша пиха, ні ваша пика. Готуйтесь до мирняку. Скоро вже.
Ответ дляШоколадный торт
Скоро? Ви ж наче писали, що війна ще буде довго. Капець, оце погляди змінюються:)
Шоколадный торт• 12 января в 21:50
Ответ дляСтрекоза любви
Я не писала такого.
Ответ дляOlvia1987
Ви не повірите,але раші і нафіг не треба бути у нас скрізь.
Ну точно:) Особливо коли вони в Стамбульських писали про наявність в Україні рос гвардії та силовиків. І це я фантазерка?
Ответ дляШоколадный торт
І, доречі, достатньо оце ось ваше «хазяїн». Якийсь бдсм тренд. Я вільна людина. Якщо вважаєте себе кріпаком, не мої проблеми.
Шоколадный торт• 12 января в 21:54
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Мелитрисса• 12 января в 21:55
Долбодятлы. Свою молодежь пусть уничтожают. Знают же, что у нас демографический пиз..ц, но им все неймется. При том, что оружие дать, так в час по чайной ложке. Наступление в 2022 остановили, ядерки типа испугались, из Херсона дали выйти россиянам без потерь, тоже типа ядерки испугались. Теперь молодежь под КАБы без оружия, которого половину из обещанного наши военные не видели. Лицемерные ублюдки. С такими друзьями врагов не надо. Это не укладывается в голове, подкидывают понемногу дров в топку войны, чтобы мы быстро не проиграли и не приведи Господь не победили, и наблюдают как нас убивают, но видно не достаточно, молодежь им мешает. Цензурных слов нет.
Ответ дляШоколадный торт
Удалено администрацией...
Ответ дляШоколадный торт
Удалено администрацией...
Боже, ну коли ви вже перестанете заздрити чи я навіть не знаю що, моєму сексуальному життю?
Дівчата, в кожній темі пхаєте мій коментар про те, що чоловік може задовольнити жінку не лише членом! Ну камон, дорослі тьотки ж ви всі
SantaMonika• 12 января в 21:59
Мій син вже скоро, як два роки, студент за кордоном. Влітку поїде і дочка
Всі близькі друзі сина- за кордоном
А це майбутні інженери, архітектори, лікарі.
Я вважаю, однозначно, що це перемога
Про мобілізацію з 18 не вірю, але краще, поки, брати приклад з Кулеби
Всі близькі друзі сина- за кордоном
Я вважаю, однозначно, що це перемога
Шоколадный торт• 12 января в 21:59
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляШоколадный торт
Удалено администрацией...
Ну я ж питаю, нащо ви знову це сюди тащите першою, а потім питаєте, кому воно треба? Якась нелогічна послідовність дій.
Viktoria_St• 12 января в 22:02
Ответ длячаревна
Конечно, воевать должны все. А не одни на фронте, другие дома с ложкой
Так покажите пример.
Ответ дляШоколадный торт
Скоро - це коли вже і 18-рвчні закінчаться?