Стрекоза любви• 12 января в 18:29

Вже чули від нових представників американської влади про зниження мобвіку?

Ще декілька тижнів назад Маск критикував рекомендації інших політиків про зниження мобвіку. Трамп наче теж. Представник з нацбезпека вже інше говорить.
Кожен день нова лінія розвитку подій.
Элочка LA• 13 января в 00:46
Ответ дляСтрекоза любви
А что для памяти принимаете? А то мне кажется, что другие меня уже лучше знают, чем я сама🧐
Не нуждаюсь в том, чтобы что-то принимать
автор Стрекоза любви • 13 января в 00:46
Ответ дляЭлочка LA
Повезло, класс. Я сразу поняла, что вы необычная женщина, волшебная
Элочка LA• 13 января в 00:56
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Элочка LA• 13 января в 00:57
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Anna-08e7• 13 января в 10:35
Ответ дляOlvia1987
Три роки війни,а одні і ті самі проблеми обговорюють та обговорюють.І нічого не вирішують.
Отож. Коли вже хоч щось робити почнуть
Anna-08e7• 13 января в 10:45
Ответ дляmymoly
Все провладні зазвичай пишуть тільки ті цифри, які їм потрібні. Тож і дивно, що написали більш менш реальну цифру
Ну поки хуйло не за переговори, то переговорів все одно не буде як би хто з нас не ставився до них і скільки б не підтримувало.
vyazaniedlyaVas• 09 февраля в 19:26
Ответ дляарина-ветерок
Молодежь 18-25 надо сберечь, иначе не будет никакого будущего. Их и без войны меньше, чем 75 летних стариков.
😥