Липка-прилипка• 12 января в 19:08

Як забути сестру яка принесла багато болю?

Хочу закреслити її з памʼяті.
Сімʼя в якій я народилася - мʼяко кажучи не дуже хороша
Сімʼя яку я створила - найкраща сімʼя у світі.
Але се ок приносить мені душевний неспокій, якийсь не фізичний біль
Я забути?
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:08
Забути не вийде. Але можна з цим навчитись жити, так, щоб спогади не травмували
А у нас макарошки• 12 января в 19:08
молча, взять и забыть, с чего вы вообще о ней думаете
побольшомусекретику• 12 января в 19:10
представляйте мысленно, что вы бьете ее палкой, и так каждый раз . На это уйдет около 40-50 дней
Почемучка• 12 января в 19:10
Ваша сім´я яку створили - Ви впевнені, що Вашим дітям нічого буде розповісти психологу?
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:11
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Як?дякую
Як зробити так, щоб не травмуватися сильній, впертій, незалежній, успішній жінці?
Як вирвати з серця?
Бронетапці• 12 января в 19:11
А чому ви про неї думаєте? Що ви від неї хочете?
Ответ дляПочемучка
А ви?
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:12
Ответ дляБронетапці
Я від неї нічого не хочу. Хочу не думати про неї
Шкала Радощів• 12 января в 19:12
Я викреслила з життя і живу далі. Боліло пів року, тепер пофіг, це чужа людина для мене
Ответ дляШкала Радощів
Просто час потрібен?
БезникаЯ• 12 января в 19:12
Нууу, але ж ваша сестра виходить також з ’не дуже’ родини і можливо вона вчиняла так як вчиняла не тому що це був її свідомий вибір, а тому що життя зробило її такою.
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:12
Ответ дляЛипка-прилипка
Як?дякую
Як вирвати з серця?
З психологом поспілкуйтесь. Є механізми як впливати на погляди, почуття і думки.
Щебетуха• 12 января в 19:12
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви про сімʼю чи про сестру? Нічого не зрозуміло
Почемучка• 12 января в 19:12
Ответ дляЛипка-прилипка
То не думайте про неї
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:13
Ответ дляПочемучка
Це питання не по темі, взагалі.
Бронетапці• 12 января в 19:13
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну ні)) це ж неправда
Ви ж не просто в голові крутите «Оксана, Оксана, Оксана».
У вас же хід думок якийсь є )
Шкала Радощів• 12 января в 19:13
Ответ дляЛипка-прилипка
Просто час потрібен?
Ну мені потрібен був і психолог і час. І прийняття для себе, що тепер я хороша лише для себе і своєї сім´ї, а не для всіх інших, які потім роблять дуже боляче
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:13
Ответ дляПочемучка
То не думайте про неї
Так це не працює.
Почемучка• 12 января в 19:13
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це питання не по темі, взагалі.
Не Вам вирішувати.
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:14
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Працюю з психологом
Поки безуспішно (((
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:14
Ответ дляПочемучка
Не Вам вирішувати.
А це не рішення, це факт.
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:15
Ответ дляШкала Радощів
Щось поки нічого не допомагає. Навіть відпочинок на морі не відключив ((
Щось дуже болить
Залетна Я тут• 12 января в 19:15
Ответ дляЛипка-прилипка
Як?дякую
Як вирвати з серця?
Так яка Ви сильна? Ви слабка.
Для чого забувати своє рідне?
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:16
Ответ дляЗалетна Я тут
Так яка Ви сильна? Ви слабка.
Для чого забувати своє рідне?
Зрозуміло) дякую що зайшли
Щебетуха• 12 января в 19:17
Ответ дляЛипка-прилипка
Зрозуміло) дякую що зайшли
Так що сестра вам зробила? І які стосунки з батьками?
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:17
Ответ дляЩебетуха
Я створила тему не для цього.
Дякую
Щебетуха• 12 января в 19:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Я створила тему не для цього.
Дякую
Ну ви ж свою сімью мабуть не вчора створили? То навіщо вам думати про минуле. Живіть з тими, хто приносить вам радість, з іншими не спілкуйтеся
Два-три тижні і фсьо• 12 января в 19:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Щось дуже болить
Я зараз слухаю лекції Пєтухова Валерія Вікторовича. Багато відповідей знайшла для себе. Професор кафедри психології.
БезникаЯ• 12 января в 19:19
Насправді можливо вам би допомогла щира та відверта розмова. Ви знаєте все з власної позиції, а у сестри вона може бути інакшою.
У мене все життя був ідеальний брат - золота медаль, олімпіади, червоний диплом, робота з ранніх літ, гра в квн, ідеальний у всьому. І я такий собі середнячок з важким підлітковим віком, поганою компанією, з алкоголем, наркотиками, ранньою вагінтністю. І я все дитинство ображалася на брата, на батьків, що от він такий ідеальний, що батьки тільки про нього і говорять, хваляться знайомим, а мене ніби не існує.
А потім ми в дорослому віці поспілкувалися з братом і я от йому це розповіла, на що отримала шок від брата, який, як виявилося, все дитинство ображався на мене і батьків, тому що у батьків на нього ніколи не було часу, вони весь час ’рятували’ мене, витягували мене з моїх халеп, завжди були в поганому настрої і ніколи не розділяли з братом жодного його успіху, не спілкувалися з ним, не мали на нього часу - весь йшов на мене.

Тому ми бачили ті часи абсолютно по-різному. Можливо і у вас так..
автор Липка-прилипка • 12 января в 19:19
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую 🙏🙏🙏🙏