булоТАЙминуло• 12 января 2025
Пільги УБД на комунальні якщо розлучені з чоловіком
Добрий вечір. Чи маю я право на комунальні пільги УБД, якщо розлучені з чоловіком і маємо спільну дитину, яка проживає зі мною? Читаю, що ці пільги надаються членам сімей УБД.
Бритоножка• 12 января 2025
Деякі пільги матиме дитина убд, але не комунальні.
Він вам колишній, він вам де-юре стороння особа
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляЖена миллионера
Якщо він прописаний у вас, то можна погратися.
Якщо він власник цього житла, то так, можна спробувати)
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляБайрактара
где эти штаны прописаны?
А чого він штани? Чому так зневажливо? Історію розлучення ми не знаємо. Як і участі тата в матеріальних питаннях дитини.
Ну що ви, мамо!• 12 января 2025
Можливо хтось підкаже,чоловік УБД отримує пільги на квартиру яка оформлена на нього,у мене є власна квартира,я також можу отримувати пільги?
Балаболка• 12 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Там не має значення власник чи ні
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні. Пільги лише на одну квартиру, де прописаний чоловік. Навіть якщо у нього декілька квартир, пільги будуть лише в одній, де він формально живе,
Ну що ви, мамо!• 12 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дякую
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляБалаболка
Там не має значення власник чи ні
Не має, але пільги на НЕ дружину поширюватися не будуть, навіть якщо вони разом живуть. І пільги там насправді не великі.
Жена миллионера• 12 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Скажімо так, якщо є документ про одруження, ніхто не узнає, було на нього розлучення чи ні.
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Метри кВ рахуються на кожного члена сімʼї ( по 15 здається, точно не памятаю), на цю площу пільга. Все , що вище - по повній ціні. Так само вода - по 2 куби на людину ( здається така цифра) по пільзі, все , що вище- повна ціна. І так далі. Тому знижка реальна відсотків 20 виходить, а не 75, як люблять писати
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляЖена миллионера
Це якщо на пільги до розлучення подали. А якщо подати після розлучення, то все це видно
Птица секретарь• 12 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Неправда))))
Тоска в носках• 12 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Неправда))))
Правда. Є норми, по них і рахується знижка , все що понад норму - повна оплвта
Миллениалка• 12 января 2025
Ответ дляТоска в носках
норм там виходить, у деяких від 3000 грн.
Звичайно що по нормі рахують, но її досить достатньо.
Птица секретарь• 12 января 2025
Ответ дляТоска в носках
Да,нормы есть. Но они совершенно не такие, как вы пишете.
У нас 72 квадрата, 4 человека, зимой льгота полностью покрывает коммуналку. Летом было процентов на 80.
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
А у нас 96 квадратів, троє людей. Покриває відсотків на 25
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
По воді норми на людину якісь смішні, один-два куби холодної і гарячої. Я зразу написала, що точних цифр по нормах не памʼятаю. Але 100 відсотків і близько не покривають.
Мамина корзиночка• 12 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Можливо ви дуже економні, а ми ні) у нас лише квартплата 1500. Плюс опалення, х/г вода , електрика…