ТебеОноНадось• 12 января 2025

Як отримати тисячу пенсіонерці, яка не ходить

Можливо, хтось має досвід. У пенсіонерки телефон кнопочний, тобто дії немає. З дому не виходить по стану здоров´я, однак інвалідності не має. Які можуть бути варіанти отримання тисячі?
Стефанія• 12 января 2025
Укрпошта.
Читайте на сайті
автор ТебеОноНадось • 12 января 2025
Ответ дляСтефанія
Укрпошта.
Читайте на сайті
Але ж туди йти треба, а вона не може
Стефанія• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Але ж туди йти треба, а вона не може
А пенсію, як отримує?
Вся в кредитах• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Але ж туди йти треба, а вона не може
Тоді ніяк
автор ТебеОноНадось • 12 января 2025
Ответ дляСтефанія
А пенсію, як отримує?
На картку приходить, просить сусідку купувати і приносити продукти
Стефанія• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Допоможіть встановити дію через комп.
Можливостей достатньо.
ГейСюда• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Ну от хай переводить пенсію на укрпошту, буде ходити поштарка, вона при ній і оформить заяву. Невже банк не проводить регулярну актуалізацію даних?
Сорока-ворона• 12 января 2025
Рідні в неї є? Чи одинока?
КохайтесьЧорнобровi• 12 января 2025
Я бабусі через свій телефон оформила. Просто зі своєї дії виходите і авторизуєтесь заново вже з її даними
автор ТебеОноНадось • 12 января 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Тобто треба ще на свій телефон її Приват24 поставити, так?
КохайтесьЧорнобровi• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Так, авторизація ж через банк йде
Железобетон• 12 января 2025
Сходіть на Укрпошту і спитайте.
Грушки-яблочки• 12 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
Сходіть на Укрпошту і спитайте.
не надо туда идти
если они пенсию не выдают, то и эту тысячу через них не получить
Надежда наш компас• 12 января 2025
В мене мама лежача, пенсію приносять, поштарка взяла квитанцію, сказала заплатить за світло. Ще можна обрати продуктові набори, донат, підписку на Укрпошта.
МояХатаЗкраю• 12 января 2025
Для лежачих только через Дию. Поставьте ей приложение банковское, того банка, через который она пенсию получает и дию. Хоть на свой компьютер. Потом удалите.
Смурфетта• 12 января 2025
Зверніться в той банк, де вона отримує пенсію. Моєму татові банк оформив, він теж не виходить з дому.
Я в дамках• 12 января 2025
В своєму приват24 виходите зі свого акаунту, входите в аккаунт цієї людини, але щоб її телефон був з вами, бо треба буде ввести 4 цифри номера який буде телефонувати. І далі вже по інструкції підключаєте.
ЖивунаБагамах• 12 января 2025
Можно на своём телефоне зайти в её аккаунт дия, нужно подтверждение идентификации, можно через банк, например приват 24. В приват 24 можно зайти либо через приложение, либо через браузер, открыть там карту для выплаты 1000 и её подвязать в дии. Дело 5ти минут.
Небоброїдка• 12 января 2025
Ответ дляСмурфетта
я зверталась в ощд, мені вдмовили..
Карамелька• 12 января 2025
Я зробила всім сусідам в селі.Встановлювала дію на свій телефон,реєструвала.Комусь вже прийшли,комусь ні.Більшість сплатила нею телефон та інтернет.
Все просто робиться.Потрібен ваш телефон,і поряд бабуся з кнопковим.
Ручки-Крючки• 12 января 2025
Ответ дляТебеОноНадось
На Укрпошта тільки ті - хто отримує пенсію на пошті. Тільки банк. Ставте на свій/ дітей дію
Ручки-Крючки• 12 января 2025
Ответ дляГейСюда
Відомості вже сформовані.
Белая котичка• 29 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Подскажите пожалуйста, на компе есть Приват24 и Дия. Не можем найти в Дие на компе, где есть Е- сервисы. Можете дать ссылку, может у нас не та версия Дии