Яжбоматуся• 12 января в 21:03

Онлайн-школа Кевін - чиї діти вчаться, як вам?

Цікаво яка думка щодо цієї школи. Просять оплатити весь курс одразу, а гроші чималі. Дивно трохи - хоча б розбили на помісячно. А як дитині не сподобається, якщо не піде такий формат навчання, якщо ще щось - а гроші вже сплачені.
Не знаємо навіть як бути. А вони насіли і просять спочатку оплатити, хоча б частинами, а потім вже заняття. Не подобається, що акцент саме на грошах.
Сало не люблю• 12 января в 21:12
Так спробуйте в інший онлайн школі.
Все залежить від вчителя, а не від назви школи. Мої в Матема навчаються. Головне вибрати вчителя.
АляМ• 13 января в 14:18
Порада - ніколи не майте справу з тими, хто приховує вартість, не вказуючі її на сайті відкрито.
Цікаво, а сам Авраменко в курсі, як вони його ім´я використовують?
100% що буде просто його відео опрацьовуватися.
автор Яжбоматуся • 14 января в 17:06
Ответ дляАляМ
Думаю, він в курсі, бо казали, що співпрацює з ними давно .

Вартість там вказана, коли менеджер складає план навчання, розбір тестів, які вони дають пройти перед співбесідою. Там тоді в кінці вартість тарифних планів і опис кожного з них.
Але якось сам факт, що наперед всю суму одразу, то якось трохи відлякує і відштовхує. Хоч би одне пробне заняття провели, щоб зрозуміти формат цих уроків.

Бо наразі і хочеться, і колеться. Бо раптом дитина скаже не можу, не встигаю, не подобається вчитель, мало що, то гроші навряд чи хтось поверне.

Відгуки в мережі зазвичай позитивні, що теж якось дивно. Таке враження,що погані відслідковують і видаляють. Хоча хтозна, може й справді школа гарна. От вирішила поцікавитись, але якось мало хто відгукнувся(
Несу добро людям• 24 января в 16:52
Як правило є Демо версії уроків і взагалі презентація уроків, матеріалів. У ліцеї Ангстрем показують як влаштовано, і взагалі можна повчитися з місяць, подивитись що та як, а потім переходити. мені оце і понравилось. вільним слухачем в 5 класі подивились і потім відрахувались зі школи і до них. Тут вчителі завжди з дитиною на звязку